טיפים אלה לניקיון הם חובה לדעת וישנו את חייכם

כשמדובר בהפיכת החלל הקולינרי שלנו לנוצץ, נקו את המטבח שלכם הופך להיות יותר ממטלה, זו שליחות אמיתית. מה אם הייתי אומר לכם שיש 15 טיפים חיוניים זה יהפוך את המשימה הזו לקלה תוך הבטחת חלקה סביבה בריאה והיגיינית? עקוב אחר המדריך עבור טריקים פשוטים, אקולוגיים ומעל לכל יעילים!

מוצרים טבעיים, בעלי הברית שלך למטבח מסנוור

מה דעתך להחליף את חומרי הניקוי הרגילים שלך ב פתרונות ידידותיים לסביבה כדי להפוך את המטבח שלכם למצוחצח? התחילו בהסרת שומנים מהתנור עם סבון שחורבעל ברית איתן נגד לכלוך עיקש., עבור תנור מיקרוגל, חצי לימון מחומם בפנים יהיה מספיק כדי לנקות טעם נעים. עבור משטחים שונים, סודה לשתייה מחולל ניסים, בעוד ש חומץ לבןבשילוב עם סודה לשתייה, יטפל ברצפות שלכם מבלי להשאיר שאריות כימיות.,

אל תשכחו את טחנת הקפה שתחייה את הברק של הכיור שלכם, בעוד גבישי הסודה ייפטרו משאריות על הכיריים. ולמקרר נקי מחיידקים, מטלית ספוגה בחומץ לבן תהיה מושלמת. שקול גם את המתגים והידיות, שבהם אנו נוגעים כל הזמן: מעט סבון יכול להפחית באופן משמעותי את הסיכון לזיהום.

טיפים ספציפיים לניקיון ללא דופי

ניקיון המטבח נמצא גם בפרטים הקטנים. החזירו את הרעננות לרהיטים שלכם עם חומץ לבן, והוציאו ריחות רעים מפח האשפה פשוט עם מלח. ובל נשכח את כוח הספיגה של אבקת האפייה או את אפקט הסרת השומנים של לימון, שלא לדבר על חומץ לבן, מלך השפשופים. ניצול אלה מוצרים טבעיים טוב לא רק למטבח שלכם, אלא גם לבריאות ולסביבה.

טיפים מעשיים לשמירה על המטבח שלכם מצוחצח

תדירות הניקוי חשובה לא פחות מהמוצרים בהם משתמשים. כל חלק במטבח, מהרצפה ועד התקרה, ראוי לתשומת לב קבועה. הגדרת לוח זמנים לניקיון והיצמדו אליו כדי לשמור על המטבח שלכם מזמין באופן עקבי. ואל תשכחו, באתר Maison&Travaux תוכלו למצוא טיפים נוספים לתחזוקת כל החדרים בביתכם!

באותו נושא :  ניהול חרדה בחיי היומיום, שיטות שאושרו על ידי פסיכולוגים

על ידי יישום אלה 15 טיפיםלא רק שתסייעו לשמור על מרחב המחיה שלכם נקי, אלא גם תצמצמו את הסיכונים הקשורים לכימיקלים., זוהי דרך מצוינת לשלב יעילות ואחריות אקולוגית באחד החללים התוססים ביותר בביתכם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.