טיפים חכמים לטיפול וניקוי ספת העור שלכם

אם אתה הבעלים הגאה של ספת עור מדהימה, חיוני לדעת את השיטות הטובות ביותר לטפל בה ולשמור על יופייה. המשיכו לקרוא כדי לגלות את עצות המומחים שלנו לטיפול נכון ברהיטי העור שלכם!

הכוח הבלתי מעורער של קליפת בננה על עור

האם ידעת כי קליפת בננה היא מרכיב טבעי מעולה לטיפול בעור? הודות לתכולת האשלגן שלו, פרי זה מזין ומגן על חומר עדין זה. כדי ליישם את הטריק הזה, פשוט שפשפו את החלק הפנימי של קליפת הבננה על ספת העור שלכם ואז נגבו עם מטלית רכה כדי להסיר שאריות.

החיו את הברק של ספת העור שלכם עם אבן חימר

אבן חימר לבנה היא פתרון טבעי נוסף לתחזוקת ספת העור שלכם. כל שעליכם לעשות הוא לקחת ספוג מעט לח, לאסוף אבן חימר ולמרוח אותה ישירות על העור. לאחר מכן שטפו במטלית לחה והניחו לה להתייבש.

  • הערה: אין להשתמש באבן חימר על זמש או עור שניזוק קשות.

פתרון ניקוי חלב להשבת הברק

טריק שלעתים קרובות מתעלמים ממנו, ניתן להשתמש בחלב כדי להחזיר את הברק למושבי העור העייפים שלך. כדי לעשות זאת, ביסודיות אבק את פני השטח להיות מטופלים לפני החלת קצת סבון מרסיי מדולל במים באמצעות מטלית. לאחר מכן יש לשטוף במטלית נקייה ולחה לפני הייבוש במגבת סופגת.

באותו נושא :  ויכוחים תכופים יכולים לחזק את מערכת היחסים שלך, הנה איך על פי פסיכולוגים

להיפרד מכתמי שוקולד עם מי מלח

כדי להסיר כתמי שוקולד עקשניים מספת העור שלכם, הנה פתרון יעיל: מלאו מיכל במים חמים, הוסיפו חופן מלח דק וערבבו עד שהגבישים יתמוססו לחלוטין. השרו מטלית בתכשיר זה והשתמשו בה כדי לשפשף בעדינות את האזור המוכתם. לאחר מכן יש לשטוף במטלית נקייה שנייה ספוגה במים נקיים, ולאחר מכן לנגב במגבות נייר.

החזירו לחיים את ספת העור שלכם עם חלבון ביצה

חלבון ביצה הוא גם פתרון יעיל ומפתיע לניקוי ספת העור שלכם. מרחו את חלבון הביצה ישירות על העור עם מטלית רכה ושפשפו קלות את פני השטח. לאחר מכן, שטפו במטלית לחה לפני הייבוש במגבת סופגת.

תערובת של אדמת סומייר להסרת כתמים שמנוניים

כדי להיפטר מכתמים שמנוניים על ספת העור שלכם, פשוט פזרו בסיסי מיטה על האזורים הפגועים והשאירו אותם דולקים למשך מספר שעות או אפילו למשך הלילה. לאחר מכן שאבו את השאריות עם שואב האבק שלכם.

יש לטפל בעור מיושן עם מים וגליצרין

לניקוי עמוק והזנה של עור מיושן, בחרו בתערובת של מים וגליצרין. שפכו כמויות שוות של מים וגליצרין לתוך מיכל, ולאחר מכן טבלו מטלית נקייה בתמיסה זו. לאחר מכן שפשפו בעדינות את העור עם הבד הספוג ותנו לו להתייבש באוויר.

אלוורה, בעלת ברית יקרה לרהיטי העור שלך

שימוש בג’ל אלוורה הוא שיטה עדינה נוספת לטיפול ולחות ספת העור שלכם. מרחו אותו ישירות על העור בתנועות סיבוביות, המתינו מספר רגעים ונגבו במטלית לחה. לאחר מכן יבש עם מטלית רכה.

על ידי ביצוע טיפים וטריקים אלה, תוכלו לשמר את היופי והאיכות של ספת העור שלכם למשך שנים רבות. אל תשכחו לטפל בחומר עדין זה באופן קבוע כדי להבטיח את הברק ואריכות הימים שלו!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.