טיפים לבילוי לילות שלווים מבלי להתעורר ממיאוס החתול שלכם

חתולים הם בעלי חיים ליליים שאוהבים ליהנות ברגע שאנחנו נופלים לזרועותיו של מורפיאוס. נמאס לכם מלילות ללא שינה וחולמים על מנוחה ראויה? כדי לתקן התנהגות לא נעימה זו, יש צורך לזהות את מקורו. חתולי בית הם ליליים מטבעם, אך הם אינם מבלים את הלילה בבכי בכוכבים. ברוב המקרים, התנהגות זו מסגירה אי נוחות או שעמום עמוק. הנה כמה רמזים שיעזרו לך להבין את זה:

האנרגיה חסרת הגבולות של החתול שלכם

אם החתול שלכם מלא אנרגיה, מקמו את אזור השינה שלו באזור שקט, הרחק מהמעבר והרעש של הילדים. השקיעו גם בדיפיוזר פרומון לביתכם. קבעו טקס לפני השינה: הרגילו את חיית המחמד שלכם לישון במהלך היום והחליפו את ארגז הצרכים בכל לילה.

חתולים רגישים לשינויים בסביבתם ואינם אוהבים לכלוך. כדי לישון טוב בלילה, התרגלו להחליף את ארגז הצרכים של חיית המחמד שלכם בערב שלפני השינה. זה ימנע מייללים וגירודים.

קערת האוכל והמים

אם החתול שלכם מיילל בלילה, מלאו את הקערה שלו בכופתיות ומים לפני השינה. תלונותיה יכולות להיות סימן לחרדה. ואכן, חתולים קטנים לא יכולים לסבול לראות את תחתית קערת האוכל שלהם. . . הם מקשרים את זה עם מזל רע ויעשו הכל כדי להביא להם חטיף.

פינה נעימה לישון בה

צרו לחתול פינה נעימה מתחת למערכת החימום כדי לעודד אותו לישון עד הבוקר. בעטו אותו מהחדר שלכם על ידי סגירת הדלת והתעלמו ממנו עד שהשמש זורחת. הוא עשוי להתגרד כל הלילה, אבל עם התמדה, הוא בסופו של דבר יוותר על ההרגלים הרעים שלו.

באותו נושא :  3 שימושים מקוריים בהמלטה לחתולים שלא ידעתם עליהם

הפכו את הסלון ללונה פארק לחתולים

כדי למצוא שלווה על ידי חיים עם חתול נסער, פשוט להפוך את הסלון שלך לפארק שעשועים אמיתי. כדי לעשות זאת, לפזר כמה צעצועים על הרצפה לפני השינה. אתה יכול גם למתוח חוט בין שני קירות ולתלות פעמונים, סרטים צבעוניים, נייר פצפוץ, וכל מיני משחקים על זה. בחר עץ חתול עם שתל ומקומות מסתור נעימים, להשאיר קופסת קרטון ישנה שוכבת מסביב, לקנות מנהרה לחיות מחמד.

אביזר חיוני: מתקן הכופתיות

ישנם דגמים בסיסיים ומתוחכמים יותר המזהים את השבב של חיית המחמד שלכם. לא משנה מה תבחרו, אביזר זה הוא פריט חובה ללילות שלווים ללא מייללים או שידול.

כדי להקל על החרדה שלהם, תן להם שמיכה משומשת או סוודר ישן עם הריח שלך על זה. זה עתה גיליתם את 9 הטיפים שלנו כדי להפסיק להתעורר בלילה על ידי מייללים של החתול שלכם בירח. כל שעליכם לעשות הוא לבחון אותם אחד אחד כדי למצוא את הפתרון האידיאלי.

התייעץ עם איש מקצוע אם יש לך בעיה רפואית

בן חסותך עשוי לסבול מדלקת בדרכי השתן, כאבי מעיים או בעיה אחרת. בכל המקרים, יש להתייעץ עם איש מקצוע בתחום בריאות בעלי החיים כדי להעריך את המצב ולנקוט בפעולה הנדרשת.

על ידי ביצוע טיפים אלה, אתה אמור להיות מסוגל לקבל שנת לילה שלווה מבלי להיות מופרע על ידי meows בטרם עת של החברים הפרוותיים שלך.

  • מקמו את אזור השינה של החתול במקום שקט, הרחק מרעש.
  • החליפו את ארגז הצרכים מדי לילה כדי להימנע מתלונות בלילה.
  • מלאו את הקערה במזון ומים לפני השינה.
  • צרו מרחב נוח כדי לעודד את החתול לישון עד הבוקר.
  • הפכו את הסלון לפארק שעשועים כדי להעסיק את החתול שלכם במהלך הלילה.
  • השקיעו במתקן כופתיות כדי להבטיח הזנה סדירה.
  • אל תהססו להתייעץ עם איש מקצוע אם יש לכם בעיות בריאותיות כלשהן.
 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.