טעות זו שכולם עושים בעיצוב חדר האמבטיה שלהם ומגדילה את זמן הניקוי

חדר האמבטיה הוא מקום מפלט להרפיה וטיפוח עצמי, והוא חלל מפתח בבתים שלנו שבו אסתטיקה פוגשת פונקציונליות. עם זאת, כשמדובר בעיצוב פנים, פרטים קטנים יכולים לעשות את ההבדל בין חדר מרגיע לבין מקור בלתי נגמר של מטלות. בואו נסתכל על הטעות הפטאלית שיש להימנע ממנה בעת עיצוב חדר האמבטיה שלכם כדי למזער את זמן הניקיון ולהבטיח חלל מספק הן לעין והן לשימוש יומיומי.

הטעות שעולה הרבה זמן ניקוי

דמיינו את זה: אחרי מקלחת מרעננת, אתם מבחינים שנתזי מים משתרעים הרבה מעבר לאמבטיה או למקלחת, כולל על המראות. בשביל מה? כי, אבוי, המראה בחדר האמבטיה הותקנה נמוך מדי. זה שגיאת מיקום פשוטה יכול להפוך את מפגש ההרפיה למאמץ ניקוי מיותר.

הקיר מותקף כל הזמן על ידי נתזים, מה שמרמז על ניקיון תכוף כדי למנוע עקבות אבנית ולשמור על ניקיון החלל.

כיצד להתאים את הזריקה

כדי להתחמק במיומנות מבעיה זו, ההתקנה של מזנון מעל הכיור הופך חיוני. מגן פשוט אך יעיל זה יגן על הקיר שלכם מפני תרסיסי מים לא רצויים. ומה לגבי הריווח? השאר בערך 30 ס"מ בין הכיור לתחתית המראה יכול לעשות את כל ההבדל.

האם אתם יותר צוות מראה עגולה? בחירה מצוינת! מראות אלה לא רק לעצור נתזים טוב יותר, אלא גם להדגיש באלגנטיות את העיצוב של חדר האמבטיה שלך. מה אם היית יכול למצוא אחד עם LED מובנההיית משלב עסקים עם הנאה על ידי שיפור הנראות והזניק את החדר שלך למודרניות.,

בחירה בחומרים חכמים

בחירת החומרים היא קלף מנצח נוסף במאבק נגד תחזוקה מוגזמת. חומרים כגון כלי חרסינה מזוגגיםשאינם פתוחים במיוחד ללכלוך, או אריחי קיר, שיש להם את היתרון של היותם קלים לניקוי., בואו לא נזניח בטון בשעווה או לכה וצבע נגד לחות כדי להבטיח אריכות ימים וניקיון לאזור הבריאות שלכם.

באותו נושא :  הפסיקו להשוות את עצמכם, 5 אסטרטגיות לשחרר את עצמכם מקנאה

לבסוף, התכרבלות בחדר אמבטיה הרמוני שהוא אוטונומי כמעט במונחים של ניקיון אינה אוטופיה, אלא תוצאה של עיצוב חכם.

הפקת לקחים לחדר אמבטיה אופטימלי

לסיכום, בואו נזכור כי מניעת טעויות פריסה היא חיונית לחדר אמבטיה פונקציונלי ואסתטי. התמקדות בגובה האידיאלי של המראה, העדפת חומרים קלים לתחזוקה וחשיבה על בהירות עם נורות LED יכולים לשנות באופן חיובי את חיי היומיום שלך.

הודות לאמצעי זהירות אלה, תוכלו ליהנות מחלל שהוא גם מרגיע וגם קל לתחזוקה. וזכרו, לפעמים הסיפוק הגדול ביותר טמון בפרטים ש בית ועבודות מחויבת לשתף אתכם בחללי פנים שבהם טוב לחיות.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.