טריקים אלה מוזיאונים להשתמש כדי לא לקבל אבק על רהיטים

במאבק נגד האבק שנראה כי לשקוע עם סדירות מטרידה על הרהיטים שלנו, יש טריק ידוע אבל יעיל מאוד: גליצרין. סוד שנשמר בקפידה על ידי אוצרי המוזיאון כדי לשמור על אוספים במצב ללא דופי, הטריק המקצועני הזה עושה כעת את דרכו לבתינו. בואו נסתכל איך החומר הזה יכול לשנות את שגרת ניקוי הבית שלכם, ולהשאיר את הרהיטים והבית שלכם נקיים מאבק למשך זמן רב יותר.

ברק עמיד לאורך זמן לרצפות

מציאת הרצפות בביתכם תוססות כמו אלה של גלריה לאמנות נמצאת כעת בהישג יד עםשימוש בגליצרין. על ידי הוספת כמה טיפות של חומר צמיג זה למים של ניקוי רצפותנוצר מחסום מגן הדוחה אבק ומספק ברק לאורך זמן., זהו טריק פשוט שאינו דורש מאמץ נוסף, ועדיין משפר את מראה הרצפות שלכם.

הרחיקו אבק למשך זמן רב יותר

הסוד הגדול השני טמון בתערובת של גליצרין ומיםאשר, כאשר משתמשים בו כדי להרטיב מטלית, הופך דוחה אבק אימתני., פתרון זה לא רק מושך אבק כמו הבד עובר, אלא גם משאיר סרט דק כי דוחה אבק לפרק זמן ממושךובכך לשמור על ניקיון המשטחים למשך זמן רב יותר מאשר בשיטות מסורתיות.,

גליצרין, מסיר כתמים יעיל

תאונות וכתמים הם בלתי נמנעים, אבל גליצרין בא להציל טקסטיל מוכתם. זה יכול לשמש ישירות או מדולל לטיפול במגוון רחב של כתמים על בגדים. כוח הסרת הכתמים שלו הופך אותו לבעל ברית חשוב בכביסה היומיומית, ומחזיר חיים וניקיון לבגדים האהובים עליכם מבלי לפגוע בהם.

באותו נושא :  השימושים היומיומיים המפתיעים במלח אנגלי

גלו מחדש את האלגנטיות של העור ללא שריטות

רהיטי עור מביאים מגע של אלגנטיות שאין להכחישו לכל חלל פנים, אך שריטות יכולות לשנות את המראה שלו. למרבה המזל, גליצרין הוא גם תרופה יעילה עבור שריטות על רהיטי עור. על ידי החלתו על האזורים הפגועים, אנו יכולים להפחית את המראה של שריטות ולשמור על המראה החדש והמעודן של הספות, הכורסאות ומוצרי העור האחרים שלנו.

חלונות בהירים ללא פסים

לבסוף, ניקוי חלונות ללא פסים וללא שאריות הוא בר השגה הודות ל גליצרין ואלכוהול אתילי. תערובת זו לא רק מבטיחה את ניקיון החלונות, אלא גם מונעת הצטברות אבק ולכלוךמתן תצוגה ברורה וללא הפרעה, תוך הפחתת תדירות הניקוי.,

גליצרין, לעתים קרובות לזלזל, מוכיח להיות סוכן רב פנים בעולם של ניקיון הבית. השימוש בו לא רק הופך את המשטחים למבריקים, אלא גם תורם משמעותית לריווח מטלות הניקוי, מה שעושה את כל ההבדל בחיי היומיום שלנו.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.