טריקים עמידים בפני טעויות להסרת מדבקות מכל משטח תוך זמן קצר

יש לכם מדבקות שתקועות על משטחים שונים ואתם לא יודעים איך להסיר אותן בצורה נקייה? אל דאגה, ריכזנו עבורכם כמה טיפים לעמידות בפני טעויות כדי להסיר במהירות וביעילות את פיסות נייר ההדבקה הקטנות מבלי להשאיר עקבות. בדוק את הטיפים שלנו כיצד להיפרד משאריות דבק מכוערות ולהפוך את הפריטים שלך נקיים וחלקים כמו קודם.

1. נסה תחילה פעולה ידנית פשוטה

התחל תמיד בניסיון קלפו בעדינות את המדבקה עם האצבעות. אחזו בפינה אחת של המדבקה ומשכו בעדינות כדי לשחרר בהדרגה את כל המשטח. היזהר לא לקרוע את הנייר, אחרת תצטרך להסיר את הדבק שנותר בנפרד. אם שיטה זו אינה עובדת או שאתה מגלה שהדבק נדבק, נסה את הטריקים האחרים להלן לפני שתעבור לשלב הבא.

  • קילוף המדבקה עם מייבש שיער יכול להיות גם שיטה טובה, לשים חום על המדבקה כדי לעזור לה להתקלף בקלות רבה יותר.

2. משרים את תוויות הצנצנות והצנצנות במים חמים

אם המדבקה מודבקת על צנצנת זכוכית או צנצנת, הפתרון הפשוט ביותר הוא השרו אותו במים חמים. השאירו את הצנצנת שקועה במשך כ -30 דקות ולאחר מכן להסיר את התווית, אשר צריך להתקלף ללא קושי. אם נותרו שאריות דבק, השתמשו במרית פלסטיק כדי למנוע שריטות של הזכוכית.

3. נסו אלכוהול בטמפרטורה של 90 מעלות על משטחים מסוימים

עבור חומרים אחרים,אלכוהול 90° לעתים קרובות מוכיח להיות יעיל. בעזרת מטלית רכה או צמר גפן, מרחו את האלכוהול ישירות על הדבק והשאירו למשך מספר דקות. שים לב, עם זאת, כי שיטה זו אינה מתאימה לכל המשטחים כגון פלסטיק, לכן בדוק את תאימותה לפני השימוש בה כדי לא לפגוע באובייקט שלך.

באותו נושא :  לדברי פסיכולוג זה, סימנים אלה מוכיחים את הסוף הקרוב של מערכת היחסים שלך

<היכן להשתמש באלכוהול 90 מעלות>

  • על חפצי מתכת כגון כלי מטבח או רהיטים.
  • על אריחי קיר בחדר הרחצה או במטבח.

4. בחרו מוצרים ספציפיים להסרת מדבקות מטקסטיל

במקרה של מדבקות המודבקות על בדים, ישנם פתרונות אחרים. ניתן להשתמש מסירי כתמים ספציפיים לטקסטיל אשר בדרך כלל יש כוח ממס יעיל על שאריות דבק.

  • הוציאו כמה שיותר נייר דבק עם האצבעות, ואז הניחו מטלית סופגת מתחת לאריג לטיפול.
  • רססו אותו בנדיבות עם מסיר הכתמים והשאירו למשך מספר דקות.
  • לסחוט, לשפשף בעדינות כדי לשחרר שאריות דבק.
  • במידת הצורך, יש לשטוף היטב במים נקיים לפני הכנסת הטקסטיל למכונת הכביסה.

קח בחשבון את המאפיינים של המדיום ולהתאים את השיטה שלך

לסיכום, ישנם מספר טריקים להסרת מדבקות ממשטחים שונים, אך ההצלחה תלויה מאוד במצע עליו הם תקועים. קח תמיד בחשבון את החומר ואת תכונותיו לפני בחירת שיטה כדי למנוע נזק לאובייקט או למשטח שלך. על ידי ביצוע טיפים אלה, אתה צריך בקלות להיפטר מדבקות עקשניות ביותר ושאריות דבק!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.