יום קריטי ליחסים המשפחתיים של מזלות אסטרולוגיים אלה (יום חמישי, 9 בנובמבר).

יום חמישי, 9 בנובמבר הוא יום מכריע עבור כמה סימנים אסטרולוגיים. המתחים ייווצרו בהיבטים שונים של חיי היומיום וישפיעו בעיקר על היחסים המשפחתיים. אנשים רבים יתפתו להשתמש מדיה חברתית להביע את עצמך ולפרסם הערות על הבעיות המשפחתיות שלהם, אבל זה רק יגביר את המצבים הקשים.

למה היום הזה כל כך חשוב?

המתיחות בין חלק מבני המשפחה עשויה להגיע לשיאה ביום חמישי הקרוב, 9 בנובמבר, בשל הכוחות האסטרולוגיים הפועלים. זה לא רק בגלל שזה יום מסוים בשבוע, אלא בגלל המיקום של כוכבי הלכת באותו יום ואיך הם מתקשרים זה עם זה.

השפעת פלוטו ומאדים

ישנן סיבות רבות מדוע יום זה הוא כל כך חיוני וקשה עבור אנשים מסוימים ובני משפחותיהם. פלוטו ומאדים הם שני מקורות אנרגיה רבי עוצמה שיהיו מנוגדים במהלך תקופה זו. הם יחשפו סכסוכים תת-קרקעיים ולהעצים את מאבקי הכוח בין הגורמים השונים המעורבים.
בפרט, משפחות שבהן אנשים נולדים תחת מזלות טלה, עקרב, גדי וסרטן צריכות להיות מוכנות להתמודד עם זנים נוספים.

הסימנים המושפעים ביותר וכיצד לנהל את המצב

רם

עבור אנשים שנולדו תחת מזל טלה, יהיה קשה לשמור על קור רוח במהלך ויכוחים משפחתיים. למרבה הצער, זה רק יוסיף שמן למדורה ויחמיר את הבעיות המתמשכות. לכן חשוב שבני מזל טלה יזכרו לקחת נשימה עמוקה ולחשוב לפני שאתם מדברים, כדי להימנע מהסלמת המצב שלא לצורך.

  • עו"ד: נסו להתרחק לזמן מה ממקור הסכסוך ולהתפנק בפעילויות שאתם נהנים מהן, כמו קריאה או הליכה לקולנוע, זה יאפשר לכם להתמודד טוב יותר עם הקשיים בהם נתקלו.
באותו נושא :  ירח מלא מסגיר למזלות אלה, היו מוכנים (יום שני, 27 בנובמבר).

עקרב

עקרבים ידועים כסודיים ופרטיים למדי. עם זאת, יקיריהם עשויים להאשים אותם בחוסר תקשורת זה, במיוחד בזמנים קשים. ביום חמישי הקרוב, 9 בנובמבר, חשוב לילידי מזל עקרב להיות מודעים לחולשה הזו ולהקפיד לשתף את משפחתם ברגשותיהם, גם אם זה נראה לא נוח.

  • עו"ד: הקדישו זמן לשיחה כנה וכנה עם יקיריכם. זה יכול לעזור להם להבין את המניעים שלכם ולעבוד יחד לקראת פתרון בדרכי שלום.

גדי

בני מזל גדי הם אנשים חרוצים ונחושים, אך לפעמים האמביציה שלהם יכולה להשתפר מהם ולגרום להם להיות אדישים לצרכים הרגשיים של המעגל המשפחתי שלהם. הם נוטים להיתפס כקרים וריחוקים כשמדובר בבעיות משפחתיות, מה שלא עוזר לפתור קונפליקטים. מה שמשפחות מושפעות צריכות להבין הוא שחיוני לייחס חשיבות שווה לחיי העבודה כמו חיי המשפחה עבור ילידי מזל גדי.

  • עו"ד: נסו למצוא איזון בית-עבודה. כמו כן, הקפידו להקשיב לצד השני, כמו גם להיות שם עבור יקיריכם כאשר הם זקוקים לכך.

סרטן

חולי סרטן קשורים מאוד לערכי המשפחה ולעתים קרובות הם נהנים לטפל ביקיריהם. עם זאת, אהבה ללא תנאי זה יכול להוביל נטייה לדאוג יותר מדי או להיות overprotective ורכושני של אלה שעבורם זה מאוד חשוב. ויכוח עם המשפחה שלך יהיה מלחיץ למדי עבור סרטן ובמקרים אלה תצטרך להתמקד חיובי ולא שלילי.

  • עו"ד:שאפו לתעל את האנרגיה שלכם למשהו פרודוקטיבי ומתגמל עבורכם ועבור יקיריכם. רוח יצירתית ובונה תעזור לחולי סרטן להתגבר על תקופה קשה זו.

סימנים אחרים שעשויים להיות מושפעים בעקיפין

למרות שהסימנים שהוזכרו לעיל מושפעים ביותר מהיבט אסטרולוגי מסוים זה, כל משפחה עם בן משפחה המייצג סימנים אלה עשויה להרגיש מעורבת. כתוצאה מכך, זה חיוני עבור כולם יש גישה אמפתית ומבינה.

באותו נושא :  המזלות הכי תואמים והכי פחות תואמים: מיתוסים ומציאות

בסופו של יום, זכרו שאסור לתת לאסטרולוגיה להכתיב לכם את חייכם או לקבוע את הבחירות שלכם. במקום זאת, השתמשו בו ככלי להבנה טובה יותר של חלק מהמתחים הבסיסיים בתוך משפחתכם, ונצלו את הגילויים הללו כדי לחזק ולקיים מערכות יחסים חיוניות אלה בחייכם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.