יום ראשון סותר אם אתה אחד משני המזלות האסטרולוגיים האלה.

לכוכבים יכולה להיות השפעה על חיי היומיום שלנו, במיוחד כשמדובר במצבי הרוח ובהתנהגות שלנו. לכן, יום ראשון מסוים יכול להתברר כקונפליקטואלי אם אתם שייכים לאחד משני המזלות הללו. גלה אילו סימנים מעורבים וכיצד לנהל טוב יותר את המתחים.

סיכונים לקונפליקט לסרטן וגדי

אם נולדתם במזל סרטן או גדי, היזהרו ממתחים אפשריים ביום ראשון הקרוב. הסיבה לכך היא שלשני הסימנים הללו יש מאפיינים מסוימים שיכולים להפוך אותם לרגישים יותר לקונפליקטים ואי הבנות באותו יום מסוים.

סרטן, סימן רגשי

ה מזל סרטן הוא מזל מים, הנשלט על ידי הירחמה שמקנה לו רגישות רבה ואינטואיציה חזקה., עם זאת, זה יכול גם לתרום להפיכת הכוכב הזה לסימן רגשי ורגיש במיוחד. ילידי סרטן מייחסים חשיבות רבה לחייהם הפנימיים ולרגשותיהם, וכאשר אלה מופרעים, הם יכולים להרגיש מושפעים מאוד ולא טוב.

יום ראשון המאופיין במתחים משפחתיים או חבריים יכול אפוא להשפיע עמוקות על חולי סרטן, שעלולים להיות מוטרדים, עצבניים או אפילו תוקפניים. לכן חשוב להם לנסות לקחת צעד אחורה ממצבי קונפליקט ולא לתת לרגשות שלהם לפלוש אליהם כדי לנהל את הקונפליקטים האפשריים האלה בצורה הטובה ביותר האפשרית.

גדי, סימן נוקשה ותובעני

מזל גדי, לעומת זאת, הוא מזל כדור הארץ, נשלט על ידי כוכב הלכת שבתאי. הוא מאופיין ברצינותו, בהתמדה ובשאפתנות שלו. ילידי המזל האסטרולוגי הזה הם בדרך כלל מאוד מאורגנים, חרוצים ומצפוניים, מה שיכול לפעמים לגרום להם להיות בלתי מתפשרים וקשה להסתדר עם הסובבים אותם.

מול יום ראשון עימותי, בני מזל גדי נוטים לרצות לשלוט בהכל ולהישאר איתנים בעמדותיהם, מה שעלול להחריף את המתחים שכבר קיימים. כדי למנוע מחילוקי דעות להסלים לעימות גלוי, מומלץ להם להתחשב זה בדעותיו של זה ולהיות גמישים בחילופי הדברים ביניהם.

באותו נושא :  היזהרו מהחלטות עסקיות חפוזות עבור 3 המזלות האסטרולוגיים הללו (יום שישי, 3 בנובמבר).

ניהול קונפליקטים עבור שני מזלות אסטרולוגיים אלה

כדי למזער ויכוחים במהלך היום הקשה הזה, הנה כמה טיפים ליישם אם אתה סרטן או גדי, או אם אתה חולק את חייך עם אחד מהם:

  1. קחו זמן לעצמכם: הרשו לעצמכם רגע של רגיעה הרחק ממקורות הקונפליקט, בין אם זה לתרגל פעילות מרגיעה, לעשות מדיטציה או פשוט לסגת למקום שקט.
  2. הימנעו מלקחת דברים יותר מדי ללב: למד לשים דברים בפרספקטיבה ולנסות לא להיות מוצף על ידי הרגשות שלך או הצורך בשליטה.
  3. תקשורת באמצעות דיפלומטיה: כאשר מתעוררים חילוקי דעות, הביעו את נקודת המבט שלכם באופן שמכבד את דעותיהם של אחרים ומאמץ ניואנסים. אל תנסו בהכרח "לנצח" בדיון, אלא לפתור מתחים ולמצוא מכנה משותף.
  4. הפגינו הבנה ואמפתיה: שים את עצמך בנעליו של האדם השני כדי להבין טוב יותר את תגובותיו ולהתאים את הגישה שלך בהתאם.

חשיבותם של קוביות ותאריכי מפתח

שים לב כי קונפליקטים יכולים להיות אפילו יותר בולטים אם נולדת ליד cusp. כוסות מתאימות לתקופות המעבר בין שני מזלות אסטרולוגיים, שבמהלכן התכונות הספציפיות לכל מזלות יכולות להתערבב ולהתעצם. לכן כמה אסטרולוגים ממליצים לך להיות זהיר במיוחד בימים אלה אם זה עתה שינית מזלות:

  • מעבר סרטן-אריה: בסביבות ה-22 ביולי
  • מזל גדי – מעבר דלי: בסביבות ה-20 בינואר

עם זאת, גם אם הכוכבים יכולים לספק לנו עצות ולעזור לנו להבין טוב יותר את ההתנהגויות שלנו ואת הסובבים אותנו, אסור לנו לשכוח את זה גורלנו אינו חקוק בכוכבים. לכל אחד מאיתנו יש את היכולת לשנות את הגישה שלו לקונפליקט ולעבוד על עצמנו כדי לשפר את מערכות היחסים שלנו עם אחרים. לכן, למרות שהכוכבים מנבאים יום קשה, זכרו שיש לכם את הכוח לבחור כיצד להגיב למצבים הסותרים שמגיעים בדרככם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.