יש לך אינטליגנציה והיגיון יוצאי דופן אם אתה משלים את הפאזל המתמטי הזה תוך 12 שניות!

מבחני IQ הם מגרשי משחקים נהדרים למוח. מעבר למדידת האינטליגנציה שלנו, הם מאמנים אותנו להשתמש ב לוגיקה בצורה הכי יצירתית ואקוטית שיש. היום, אנו מאתגרים אתכם לגשת למבחן חדש: פאזל מתמטי שנראה פשוט בהתחלה, אך למעשה דורש מכם להשתמש בכל כישוריכם ב חשיבה ביקורתית וכן ב- פתרון בעיות. בין אם אתם חובבי מספרים או סתם מחפשים למתוח את המוח, האתגר המתמטי הזה הוא בשבילכם. מוכנים לקחת על עצמכם את האתגר?

האתגר המתמטי: כלי הערכה אוניברסלי

למבחני IQ יש יתרון שאין דומה לו בכך שהם אוניברסליים, אינם דורשים ידע מיוחד אלא למעשה קוראים לגיוס חשיבה מולדת ויכולות לוגיות. כך הם נגישים לכולם, ללא קשר לרמת ההשכלה, ומאפשרים להציב כל אדם ברמה שווה לפני היציאה לאתגר.

ההיגיון בלב האתגר

האתגר שאנו מציעים היום מנצל סדרות של דמויות שבמבט ראשון נראות תמימות, אך סידורן מציית להיגיון מדויק מאוד. זו שאלה של הכוונה חשיבה ביקורתית ושלך מיומנויות פתרון בעיות לקראת חשיבה קפדנית שתאפשר לכם לחשוף את הרצף הנסתר. משימה זו עשויה להיראות מרתיעה בהתחלה, אבל מתברר שזה תרגיל מוח נהדר כדי לחדד את המוח שלך.

פענוח המודל המתמטי

האתגר האמיתי הוא לזהות את התבנית ולהבין את המטרה של כל מספר ברצף. דפוס זה הופך למפתח שיאפשר לך לגלות את המספר החסר. אין זה נדיר עבור אנשים להרגיש התרגשות מסוימת כאשר הם מצליחים לזהות מה מודל מתמטיכי הוא מפגין חריפות רבה והיגיון דק.,

הפתרון נחשף

למי שחיפש ללא הצלחה, אל דאגה. היכולת לפתור חידה מסוג זה משתפרת עם התרגול. כאן, אנו מרימים את המסך על התשובה, ונותנים לכם את ההזדמנות להבין את ההיגיון שמוביל לפתרון.

באותו נושא :  רק 10% מהישראלים מוצאים בתמונה את האדם מהעתיד

כיצד ניתן להשיג זאת? התבונן מקרוב ביחסים בין מספרים. תבחין כי חיסור של 7 מוחל ללכת מ 24 ל 17, ואותו הולך ללכת מ 69 ל 62. בעמודה השלישית, כל מספר מתקבל על ידי הוספת 3.

על ידי ניתוח השורה הראשונה, אנו יכולים להסיק כי המספר החסר, המשלים את הרצף, הוא 3. זהו תהליך למידה שללא ספק יחזק את כישורי הניתוח שלך לאתגרים עתידיים.

מחווה למוחות נבונים

לכל אלה שהצליחו לסכל את החידה, קבלו את ברכותינו החמות ביותר. מעבר מבחן זה הוא עדות לזריזות אינטלקטואלית יוצאת דופן. בין אם זה באמצעות אימונים קבועים או כישרון טבעי להסקת מסקנות, אתם ראויים לכל ההערצה שלנו על ההישג הזה!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.