כיצד המזל האסטרולוגי שלכם קשור קשר הדוק לאישיות שלכם? הסבר

אסטרולוגיה היא דיסציפלינה החוקרת את השפעת הכוכבים על חייהם ואישיותם של בני האדם במשך אלפי שנים. מזלות אסטרולוגיים הם מרכיב מרכזי בהבנת הזהות שלנו ובהיכרות טובה יותר. במאמר זה נציג בפניכם כיצד כל גלגל המזלות יכול להיות קשור לאופי, לאיכויות ולפגמים שלנו.

12 המזלות והשפעתם על האישיות

כל אדם שייך לאחד מ-12 המזלות האסטרולוגיים, בהתאם לתאריך לידתו. סימן זה מייצג את מיקום השמש בזמן הלידה ומאפשר להסיק מאפייני אישיות מסוימים.

טלה (21 במרץ – 19 באפריל)

מזל טלה הוא מזל אש הנשלט על ידי מאדים. אנשים שנולדו תחת סימן זה הם לעתים קרובות פעיל, דינמי ואמיץ. הם אינם מהססים לנקוט יוזמה ולהיות בעלי מזג מנהיגותי. נקודת התורפה שלהם: חוסר סבלנות ואימפולסיביות מסוימת.

שור (20 באפריל – 20 במאי)

מזל אדמה הנשלט על ידי ונוס, שור הוא אינדיווידואליסט המחפש יציבות וביטחון. זה בולט עבור שלה התמדה ומעשיותאך יכול גם להיות עקשן ועמיד בפני שינויים.,

מזל תאומים (21 במאי – 20 ביוני)

מזל תאומים, מזל אוויר הנשלט על ידי מרקורי, הוא מוחצנים עם דמיון חסר גבולות. סקרנים ותקשורתיים, הם תמיד מוכנים ללמוד דברים חדשים. מצד שני, הם נוטים להיות שטחיים ומפוזרים.

באותו נושא :  5 המזלות האסטרולוגיים הללו צריכים להתכונן לשבוע של הצלחה (יום שלישי, 7 בנובמבר).

סרטן (21 ביוני – 22 ביולי)

מזל סרטן, מזל מים הנשלט על ידי הירח, קשור מאוד למשפחתו ולמסורותיו. הוא יכול להוכיח תמיכה מצוינת לסובבים אותו בזכות רגישותו והאינטואיציה שלו. עם זאת, הוא מתקשה לנהל את רגשותיו ויכול להיות טמפרמנט.

אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט)

מזל אש הנשלט על ידי השמש, מזל אריה אוהב לזרוח ולהיות במרכז תשומת הלב. הוא שאפתן, נדיב ובעל רצון חזק. עם זאת, גאוותו וסמכותיותו יכולות לשחק עליו טריקים.

מזל בתולה (23 באוגוסט – 22 בספטמבר)

מזל בתולה, מזל אדמה הנשלט על ידי מרקורי, מאופיין ב היגיון, ארגון ותחושת עבודה. היא כל הזמן שואפת לשלמות ושיפור עצמי. חולשותיו: נטייה לביקורת וביישנות מסוימת.

מאזניים (23 בספטמבר – 22 באוקטובר)

מזל אוויר הנשלט על ידי ונוס, מאזניים מחפש הרמוניה ואיזון בכל הדברים. היא דיפלומטית, מקסימה וחברותית. עם זאת, חוסר ההחלטיות והתלות שלו באחרים יכולים להיות בעייתיים.

עקרב (23 באוקטובר – 21 בנובמבר)

עקרב, מזל המים הנשלט על ידי פלוטו, הוא יצור נלהב שנותן את כל כולו בכל מה שהוא מתחייב. הוא גם שולט באמנות הטרנספורמציה, מסוגל להתגבר על קשיים עם כוח ואומץ. עם זאת, קנאה ורכושנות יכולות להיות מקור לקונפליקט.

מזל קשת (22 בנובמבר – 21 בדצמבר)

מזל אש הנשלט על ידי יופיטר, מזל קשת הוא הרפתקן אופטימי ושוחר חופש. הוא שואף להרחיב את אופקיו, הן מבחינה אינטלקטואלית והן מבחינה גיאוגרפית. היזהר, עם זאת, לא ליפול עודף או ראש למהר.

גדי (22 בדצמבר – 19 בינואר)

מזל גדי, מזל אדמה הנשלט על ידי שבתאי, הוא אדם פרגמטי, שאפתן ואחראי. כישוריו הארגוניים מאפשרים לו להשיג את מטרותיו. אבל הוא חייב ללמוד להיות פחות נוקשה ולאפשר לעצמו רגעים של רגיעה.

באותו נושא :  מהם 3 המזלות האסטרולוגיים עם המוח הטוב ביותר?

דלי (20 בינואר – 18 בפברואר)

מזל אוויר הנשלט על ידי אורנוס, מזל דלי נבדל על ידי המקוריות וההמצאה שלו. הם בדרך כלל בעלי ראש פתוח, אך יכולים גם להיות מנותקים ומורדים כנגד אילוצים.

מזל דגים (19 בפברואר – 20 במרץ)

מזל דגים, מזל המים הנשלט על ידי נפטון, הוא יצור רגיש ורומנטי המסור לאלה שהוא אוהב. האינטואיציה שלו מנחה אותו, אך היזהר שלא לתת לעצמו להיות מוצף ברגשותיו או לאבד את אחיזתו בחלומותיו.

העולה האסטרולוגית: המגע האישי של כל אדם

אין לשכוח כי השפעת הכוכבים על האישיות שלנו אינה מוגבלת רק למזל השמש, חשוב גם לקחת בחשבון אסטרולוגי עולה. אלמנט זה מייצג כיצד אנו פועלים וכיצד אחרים תופסים אותנו.

לכן, מעניין לקחת בחשבון הן את מזל השמש ואת העולה כדי לקבל תמונה מלאה יותר של האופי שלנו ולהבין טוב יותר את נקודות החוזק והחולשות שלנו.

השפעת כוכבי הלכת האחרים במערכת השמש

האישיות שלנו מושפעת גם ממיקומם של כוכבי הלכת השונים, כגון מאדים, נוגה, מרקורי, פלוטו, יופיטר ושבתאיאשר מוסיפים ניואנסים ומורכבויות לפרופיל האסטרולוגי שלנו.,

לסיכום, למרות שסימנים אסטרולוגיים יכולים לתת מושג כללי על אישיותו של אדם, חיוני לשקול את הפרטים ולשקול את כל האלמנטים האסטרולוגיים כדי להבין את המורכבות האנושית במלואה.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.