כלב חבוי בתמונה, אבל רק החכם ביותר יכול למצוא אותו

מי לא אוהב לתבל את השגרה שלו עם מבחן IQ קטן, נכון? פלאים קטנים אלה הם כמו מלח על הצ'יפס שלנו, חיוני כדי לשפר את הטעם של חיי היומיום האינטלקטואליים שלנו. היום, אני הולך לתת לכם אתגר שינער את תאי העצב שלכם ויעצב את התובנה שלכם: חידה חזותית לפתור בפחות מ-7 שניות. מוכן לבחון את הגאונות הקוגנטיבית שלך?

בחיפוש אחר הכלב האבוד

דמיינו תרגיל קטן כדי לחזק את המוח שלכם, לחדד את ראיית הנשר שלכם ולבחון את היכולת שלכם לחשוף את הפרטים העדינים ביותר. האם אתה מעוניין? אז תתכוננו למרתון מוח קטן.

הנה התמונה: סבתא, רגועה בהתגלמותה, רובצת בכיסא הנדנדה שלה, ספר בידה תחת שמש רכה. החתול שלה, דיוקן השלווה, מגרגר על ברכיה. אבל רגע… אורח מפתיע חמק לסביבה שלווה זו: כלב שובב. המשימה שלך, אם אתה מקבל את זה, היא למצוא אותו בתוך פחות מ 7 שניות. היכון, אש, צא!

VISUAL TEST GRANMA

טקטיקות גישה: עיני נשר מופעלות

המשחק הקטן הזה דורש תשומת לב ברזל ועין חדה. מצאו לעצמכם פינה שקטה, בחנו את התמונה מכל זווית, ושימו לב לכל רמז שעלול להסגיר את חברנו על ארבע.

מה עם הכלב?

מצאתם אותו? אם כן, מזל טוב, אתה אחד הבלשים החזותיים המובחרים!

למי שעדיין תוהה היכן מסתתר הכלב השובב הזה, כדאי שתדעו שאם הייתם מסתכלים מקרוב, הייתם יכולים לראות אותו נמס לתוך קיר המרפסת, הפוך, התחבולן הקטן. הישג אמיתי של הסוואה!

פאזל פתרון חזותי

לסיכום בנימה גבוהה

מבחני IQ הם קצת כמו תבלינים בצלחת: הם מעוררים את בלוטות הטעם… מוח! אם אתם אוהבים את החידות החזותיות האלה, תרגישו חופשי לחקור יותר ולאתגר את תאי העצב שלכם ברגעי הרגיעה שלכם. וכדי לוודא שלא תפספסו את "חפש את המטמון" הוויזואלי הבא שלנו (או שמא עלי לומר, ציד כלבים?), עקבו אחרינו בעמוד הפייסבוק שלנו. אנחנו מבטיחים אתגרים בשפע, כיף בשפע, ואולי אפילו כמה נביחות שמחות כשמוצאים את החבר הנסתר הבא שלנו. מי יודע, בפעם הבאה זה יכול להיות פיל באצבעון!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.