כמה כלבים ראית? התשובה שלך חושפת את גילך הנפשי

שלום, קורא יקר בחיפוש אחר קלילות והשתקפות! האם תהית אי פעם אם גילך הנפשי תואם את תאריך הלידה שלך? לא, זו לא טכניקת מדיטציה חדשה, אלא עצירה קטנה והתבוננות פנימית. אז הנה מבחן כיף לתת לך מושג קטן, עם כמובן, קמצוץ של הומור לא לקחת הכל פשוטו כמשמעו.

העיקרון הוא פשוט: כמה חברים קטנים על ארבע אתם רואים בתמונה?

כמה כלבים יש לכם? תשובתך חושפת את גילך הנפשי

והתשובות שלך…

4 כלבים: עבודה טובה! הגיל הנפשי שלך הוא בין 20 ל 25 שנים. יש לך את הרעננות המחשבתית הזאת, את המעט הזה של יצירתיות ובריחה. אולי לפעמים אתה הולך לאיבוד בספר טוב או בורח לצלילי רשימת ההשמעה האהובה עליך. עבורך, גישת הזן היא קדושה!

5 כלבים: הו, מעניין! אז יהיה לך גיל מנטלי בין 25 ל -30 שנים. המוטו שלך? פשטות ובהירות. בין אם זה בתלבושות שלך או בהחלטות שלך, אתה מהמר על אותנטיות. אתה סוג של טיפוס לבחור טי לבן מושלם ולא עשרה מפואר!

6 כלבים: מ, בחירה נבונה! הגיל הנפשי שלך יהיה בין 30 ל -40 שנים. יש לכם צלילות זו המאפשרת לכם להישאר מקורקעים תוך כדי שאתם מהווים מקור השראה לסובבים אתכם. ובעוד שחלק אומרים שאתה "אולד סקול", אחרים רואים בך את העמוד, הסלע, החכם של הקבוצה.

7 כלבים: ובכן, איזו הפתעה! עם גיל מנטלי בין 10 ל-20, שמרת על ניצוץ התמימות והתמימות. הכנות הגולמית הזו שהופכת אותך למשב רוח רענן בעולם המבוגרים הרציני מדי לפעמים. אתה תזכורת לכך שהאמת יוצאת מהפה… אנשים עם לב של ילד!

הנה לכם, המבחן הזה היה בועה קטנה בחיי היומיום שלכם, להיות אכולה בקלילות ובהומור. ואם מתחשק לכם, יש הרבה מה לעשות עםבדיקות קטנות אחרות באתר שלנו להמשיך לחקור את הארץ המרתקת הזו שהיא שלכם איש חשוב. צחוק, הפתעות והרהורים מובטחים!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.