כמה ציפורים מסתתרות בתמונה הזאת? הפתרון עשוי להפתיע אתכם…

יכולת התפיסה החזותית של האדם מאפשרת לו לפרש באופן אינטליגנטי ותובנה את המידע העצום שחושיו מקבלים בו זמנית. בחיי היומיום שלנו, טבעי שהגוף שלנו צריך להיות מודע לחוויות שונות. השתתפות במבחני זריזות חזותית דורשת ניתוח של מה שאנחנו מחפשים, כי באינספור רגעים ניתקל במידע שדורש אפילו יותר מהראייה שלנו. הניגודיות בין קווים וצבעים, למשל, מסייעת לתפיסה חזותית, אך בעת הצורך, הם עשויים שלא להתקיים, מה שהופך את האתגר למורכב יותר.

מבחן תפיסה חזותית: מצא ציפורים נסתרות

בדיקה חזותית ציפורים נסתרות

במבחן שאנו הולכים לבצע היום, הקושי טמון לא רק בקריאות המעוכבת, אלא גם בזמן העומד לרשותנו למצוא את הציפורים. באופן מפתיע, ניתן לנתח היבטים מסוימים של האישיות הודות לרמת התפיסה. מומלץ לנסות לנוח מעט את העיניים לפני תחילת הבדיקה על ידי עצימתן למשך כ-30 שניות ולאחר מכן עמעום קל של בהירות המכשיר לקבלת ביצועים טובים יותר.

  • ציפור אחת: אם הצלחתם לזהות רק ציפור אחת, דעו שסביר להניח שאתם די אימפולסיביים. זה לא בהכרח חייב להיתפס כמשהו שלילי; אתה רק צריך קצת זמן לעכל את המידע לפני קבלת החלטות חשובות. חפש פעילויות המאפשרות לך לממש טוב יותר את הכישורים התפיסתיים שלך תמיד לאתגר את עצמך לנתח דברים עוד יותר, כמו זה ישים אותך בעמדה טובה יותר כדי להשיג אותם.
  • 2 עד 4 ציפורים: אתם כנראה קצת לא מאורגנים כשזה מגיע לעבודה, והדרך האקראית הזו להתמודד עם נושאים חשובים יכולה לגבות מחיר מהרווחה וההתקדמות שלכם. נצלו את נטייתכם הפרפקציוניסטית ועזרו לסובבים אתכם להתארגן, אך זכרו: אל תהיו ביקורתיים מדי כלפי עצמכם; העולם כבר אכזרי מכדי לא להיות נחמד לעצמך.
באותו נושא :  אני מבטיח לך שיש את המספר "2017" מוסתר חזותי זה, אבל אף אחד לא יכול למצוא אותו!

פתרון בדיקה חזותית ציפורים נסתרות

שפר את התפיסה החזותית שלך: כמה טיפים

כדי לשפר את התפיסה החזותית שלך, ניתן להשתמש במספר טכניקות. הנה כמה הצעות שתוכל לנסות:

  • תרגול קריאה מהירה: קריאה מהירה דורשת ממך לנתח במהירות מידע בדף או במסך, מה שיכול לעזור לחזק את התפיסה החזותית שלך.
  • שחק במשחקי וידאו: משחקי וידאו דורשים לעתים קרובות תשומת לב מתמשכת לפרטים חזותיים ויכולים לשפר את התפיסה החזותית והזריזות שלך.
  • האם תרגילי זיכרון חזותי: בדוק את הזיכרון שלך באופן קבוע על-ידי ניסיון לשנן תמונות או סצנות מורכבות, ולאחר מכן לשכפל אותן מהזיכרון.
  • בצע תוכנית אימון חזותית: תוכניות אימון מסוימות תוכננו במיוחד כדי לשפר את התפיסה החזותית ועשויות לכלול תיאום עין, עין-יד ותרגילי ריכוז.

תפיסה חזותית היא חלק חשוב בתפקוד היומיומי שלנו ויכולה להיות קשורה להיבטים שונים של האישיות שלנו. על ידי ניתוח התוצאות שלך על בדיקות תפיסה חזותית ועבודה על שיפור מיומנות זו, אתה יכול לא רק להכיר את עצמך טוב יותר, אלא גם לתפקד בצורה אופטימלית במצבים שונים של חיי היומיום. זכור להמשיך לאתגר את התפיסה שלך ולחקור דרכים שונות לשפר אותה כדי להפיק את המרב מהחושים שלך.

 

mm
פורסם על ידי Judith

רכזת מתמחה באסטרולוגיה ובפסיכולוגיה עבור אתר אינטרנט מוכר.