כן, יש 4 ספרות 6 חזותי זה, אבל רק רוחות קשובות יכול למצוא את כולם

בוקר טוב, בלשים יקרים! היא מרים הנאמנה שלךמוכן לגרום לראש שלך להסתובב עם אתגר חדש שיעמיד את כישורי הריכוז שלך למבחן., היום הכל עניין של מספרים. כן, קראתם נכון, ישנם ארבעה "6s" שהיה כיף לשחק מחבואים חזותית שבמבט ראשון נראה כמו בלגן דיגיטלי בנאלי. על הסימנים שלך, מוכנים? חיפוש!

האתגר שלך אם תקבל אותו

הנהתמונהפסיפס אמיתי של מספרים, היכן מוסתר, לא נראה ולא ידוע., ארבעה "6s" קטנים מעשי קונדס. הם שם בחוץ, איפשהו, מעקמים את אפם ב"9" הרבים שמנסים להטעות אתכם. אז פקחו את עיניכם לרווחה ומי ייתן והזוג הטוב ביותר ינצח!

מבחן IQ

הפתרון: האם מצאתם אותו?

הזמן עבר, האם כל ה-"6" נספרים? אם המספרים האלה הקשו עליכם, אל תסתובבו במעגלים, הפתרון נמצא בקצות אצבעותיך. תמונה מפורטת מראה לכם כעת היכן הסתתרו הנבלים האלה. ואתה חייב להודות כי הסיפוק של מציאת כולם הוא לא יסולא בפז!

מסקנה:

בין אם ניצחתם באתגר הדיגיטלי הזה ובין אם לא, כדאי שתדעו שהעובדה הפשוטה שניסיתם נותנת לכם מזל טוב גדול! אם אתם אוהבים את המשחקים הקטנים האלה שמדגדגים את המוח, דף הפייסבוק שלנו מלא באתגרים לשמור על המוח על קצות אצבעותיו. ואל תשכחו: בוואלס של מספרים, כל "6" חשוב. נתראה בקרוב לאפוס חדש שבו עיניכם יהיו, שוב ושוב, בעלי הברית היקרים ביותר שלכם!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.