כסף, אהבה, מזל… קווי היד שלך אומרים לך אם גורלך יהיה קסום

קווי היד הם הייצוג הפיזי של חיינו ואישיותנו. הם יכולים לספק לנו תובנות חשובות לגבי העתיד שלנו בכל הנוגע לכסף, אהבה ומזל. כדי לדעת אם גורלכם יהיה חדור קסם, פשוט קראו שורות אלה בעיון. במאמר זה, הכנו סקירה של המרכיבים השונים שיש לקחת בחשבון כדי להבין את מסלול החיים שלך.

מקורותיה ועקרונותיה של הפלמיסטריה

פלמיסטריה היא מנהג קדום בן אלפי שנים: זה כרוך בלימוד הקווים וסימנים אחרים של היד כדי לפענח את אופיו ועתידו של אדם. כל יד היא ייחודית וטומנת בחובה סודות רבים שרק מחכים להתגלות. טכניקת ניבוי זו מבוססת בעיקרה על שלושה קווים עיקריים: זה של החיים, זה של הלב וזה של הראש.

חבל ההצלה: סמל לחיוניות ובריאות

חבל ההצלה הוא כנראה הידוע והנבדק ביותר מבין כל קווי היד. זה בדרך כלל מתחיל בין האגודל לאצבע ועושה את דרכו במורד כף היד. קווי המתאר שלה מצביעים, בין היתר, על כוח החיים והבריאות של הפרט. חבל הצלה ארוך ומסומן היטב מעיד על כושר פיזיולוגי ופסיכולוגי מצוין, בעוד שחבל הצלה קצר וחלש יותר יכול להיות סימן לשבריריות ולפגיעות לסכנות החיים.

קו הלב: השתקפות רגשות ויחסים רומנטיים

במקביל לקו הראש, קו הלב הוא זה שמעליו. זה קשור בעיקרו של דבר לרגשות ולרגשות שלנו, כמו גם למערכות היחסים שיש לנו עם אחרים. קו לב משורטט היטב ורצוף מצביע על יכולת גדולה לאהוב ולהיות נאהב, איזון רגשי טוב ויחסים רומנטיים הרמוניים. מצד שני, קו לב מקוטע, מוצלב או כבול מבשר קשיים בשדה הסנטימנטלי, או אפילו פרידות כואבות.

באותו נושא :  סוף שבוע עשיר ברגשות מחכה אלה 4 מזלות אסטרולוגיים בסוף ספטמבר.

הכותרת: אינדיקטור למודיעין ותקשורת

בדרך כלל ממוקם באמצע כף היד, קו הראש חושף את היכולת שלנו לחשוב, לתקשר ולפתור בעיות. קו ראש ישר, ארוך ועמוק מעיד לעתים קרובות על יכולת לקבל החלטות רציונליות והגיוניות. בנוסף קו ראשי מאומן היטב גם מקדם הצלחה מקצועית ופיננסית. מצד שני, קו כותרת לא סדיר או קצר מדי יכול לשקף חוסר יציבות אינטלקטואלית ונפשית, כמו גם חוסר התמדה בהשגת מטרותיו.

הקווים המשניים והגילויים שלהם על גורלכם

בנוסף לשלושת הקווים העיקריים, דקליסטים לומדים גם אלמנטים אחרים של ידינו כדי לקבל מידע נוסף על גורלנו. בין השורות המשניות הללו, כמה מהן מעניינות במיוחד לפענוח:

  • קו הגורל: הוא מייצג את הדרך המקצועית והחומרית שאנו מובלים ללכת בה, יכול להצביע על כך שנשגשג במהלך חיינו או לא;
  • קו הכסף: בדרך כלל נמשך מבסיס האצבע הקטנה לקו הראש, קו זה מתייחס הפוטנציאל הכלכלי שלנו ואת המזל כשמדובר כסף;
  • קו המזל: הקו הדק הזה הקורן מבסיס האגודל הוא אינדיקטור להצלחה חברתית, כמו גם למזל טוב ולהצלחה בתחומים שונים;
  • קו ההשפעה: בהתאם להשפעות חיצוניות על קיומנו, זה יכול להקיף את הסביבה המשפחתית שלנו, את החברים שלנו, כמו גם את השותפים הרומנטיים שלנו.

למד לפענח את הסימנים כדי לצפות טוב יותר את העתיד

כמובן, יש לקחת את כל המידע הזה בערבון מוגבל, שכן אין מדובר בנבואה מוחלטת אלא ברמזים כדי לחדד את הבנתנו את חיינו. פלמיסטריה היא כלי רב ערך שעוזר לנו להבין טוב יותר את הפרטים הקטנים של המסע שלנו, את נקודות החוזק והחולשה שלנו, ואת הפוטנציאל שלנו לכסף, אהבה ומזל.

המפתח לאושר: להקשיב לאינטואיציה שלך ולפעול על פיה

אתה לא צריך להיות מאסטר פלמיסטריה גדול כדי להיות מודע להזדמנויות העומדות לרשותנו על בסיס יומי. לפתח את האינטואיציה שלך ו ללמוד לפעול על פי תחושות הבטן שלך יכול באמת לסלול את הדרך לעתיד מאושר ומספק יותר. גורלנו אינו חקוק באבן ועלינו לבנות את חיינו סביב שאיפותינו ותשוקותינו היקרות ביותר. אז בואו נשמור על ראש פתוח ונשים לב לאותות שהיקום שולח לנו, כדי שנוכל לנצל טוב יותר את ההזדמנויות המסמנות את המסע הקיומי שלנו.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.