להלן הטיפים הטובים ביותר לניקוי מפרקי האמבטיה מבלי להתעייף

חדר האמבטיה, מקום של רגיעה וטיפול אישי, דורש ניקיון ללא דופי לחוויית בריאות כוללת. אבל הנה העניין: אטמי המקלחת המלוכלכים עומדים כאתגר לשלווה של החלל הזה. למרבה המזל, ישנן שיטות יעילות יותר מאשר עבודה במשך שעות על גבי שעות עם מברשת יד. גלה עכשיו 10 טיפים לניקוי אטמי מקלחת ללא קרצוף במשך שעותולשמור על ההיגיינה והאסתטיקה של חדר האמבטיה שלכם על בסיס יומי, ללא עייפות מיותרת.,

ברית החומצה: חומץ לבן

נתחיל בפתרון פשוט וחסכוני: חומץ לבן. לפני היישום, לחמם מעט את החומץ כדי לחזק את כוח הניקוי שלו. רססו אותו על המפרקים והשאירו אותו למשך מספר דקות לפני השטיפה. תופתעו מהברק שהוחזר ללא כל חיכוך מתיש.

סודה לשתייה, חברו של השפשוף החכם

ה סודה לשתייה יעיל יותר בשילוב עם מים ליצירת משחה. מורחים פתרון זה על המפרקים, ואם יש צורך, לשפשף בעדינות עם מברשת זיפים נוקשה. המפרקים שלך ייצאו נקיים וללא כתמים, הודות לתרכובת הפלא הזו.

מגע המנטה: משחת שיניים

מפתיע אך יעיל, משחת שיניים הוא לא רק חבר שלנו. מרחו שכבה על המפרקים והשתמשו במברשת שיניים ישנה כדי לקרצף קלות. פעולת ההלבנה של משחת שיניים תחולל פלאים, ותחזיר את הברק לחדר האמבטיה שלכם.

סבון שחור, תכשיר ניקוי עוצמתי

בואו נחזור לשורשים עם סבון שחורמוצר טבעי בעל תכונות הסרת שומנים יוצאות דופן., השרו ספוג בסבון שחור נוזלי, העבירו אותו על המפרקים והתפעלו מהתוצאה. טכניקה זו משלבת ניקיון וכבוד לסביבה.

באותו נושא :  למה אתה לא צריך לנגב את עצמך יותר מ 3 פעמים כאשר אתה הולך לשירותים?

טכניקת הלימון המיושנת

שלבו את מיץ לימון ומלח גס ליצירת הדבקה שוחקת. חומציות הלימון בשילוב עם מרקם המלח הגס יסירו משקעי עובש ואבנית, ויותירו את המפרקים נקיים ומבושמים בעדינות.

לובן כביסה

כשהכביסה יוצאת מחדר הכביסה אל חדר האמבטיה, היא מחוללת פלאים על המפרקים. הכנת פתרון עבור ליי מדולל במים, להחיל אותו על האזורים הפגועים, לתת לו לשבת במשך כמה רגעים, ולאחר מכן לשטוף. טריק פשוט לתוצאה ללא דופי.

חמצן את המפרקים שלך עם מי חמצן

המי חמצן מחולל ניסים על כתמים עקשניים. לאחר ניקוי המפרקים בחומץ לבן, גהצו עם מטלית ספוגה במי חמצן לגימור מושלם. המפרקים שלך לא רק יהיו נקיים אלא גם מחוטאים.

המעלות הטבעיות של אבן חימר

ה אבן חימרנשכח לעתים קרובות, הוא בעל ברית גדול לניקוי ללא נזק., להרטיב ספוג, להעביר אותו על האבן, ולאחר מכן לשפשף את המפרקים הפגועים. תופתעו לגלות את היכולת של המוצר הטבעי הזה להחזיר את המקלחת שלכם לחיים.

ההברקה של Meudon white

ה לבן ממודוןהגיר הטבעי, מעורבב עם מים חמים עד לקבלת משחה, יכול לשמש לקרצוף אטמי מקלחת. כוחו השוחק מעט נפטר מלכלוך מבלי לפגוע במשטחים וללא כימיקלים קשים.

כאשר צביעה מחדש הופכת לפתרון

אם, למרות הכל, המפרקים שלך נראים בלתי ניתנים להצלה, צביעה מחדש הוא הפתרון האולטימטיבי. מרחו מוצר מפרקים ספציפי, והעניקו למקלחת שלכם חיים שניים. שיטה זו, אם כי קצת יותר יקר ומייגע, מבטיח תוצאה ללא דופי לאורך זמן.

חדר רחצה מואר לשימוש יומיומי

שמירה על מפרקי מקלחת נקיים חיונית לחדר אמבטיה היגייני ואטרקטיבי. האלה 10 טיפים מאפשרים לך לשחזר את הברק המקורי ללא קושי. בנוסף, תחזוקה שוטפת תמנע הופעה מחודשת מהירה של כתמים ועובש, ובכך תציע לכם אזור בריאות בו תוכלו לטעון את המצברים.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.