למה אף אחד לא יכול למצוא את המצלמה הנסתרת בתמונה?

אה, אשליות אופטיות, אותם פלאים קטנים שמשחקים עם המוח והתפיסה שלנו! בוודאי ראיתם כל מיני כאלה: פיזיים, פיזיולוגיים וקוגניטיביים. הם מראים לנו עד כמה המוח שלנו יכול להיות מרומה על ידי מה שהוא רואה. קחו לדוגמה את התמונה למטה, איור חכם שבו מצלמה מסתתרת איפשהו בארון. אז, האם אתה מוכן לקחת את האתגר ולמצוא את המצלמה המפורסמת בתוך פחות מ 7 שניות? רק 2% מהאנשים מצליחים.

אשליה אופטית לבדיקת מנת המשכל שלך: מצלמה נסתרת היטב

תסתכל טוב על התמונה לעיל, הציע כמו פאזל לילדים ומבוגרים. יש ארון בגדים גדול עם בגדים, תיקים, נעליים, מגפיים, כובעים ומזוודות. אבל איפה מסתתרת המצלמה המסתורית הזאת? נטען כי רק 2% מהאנשים יכולים למצוא אותו. יאללה, שימו את משקפי הבלש ותתחילו לחפש. זוהי דרך מצוינת לבדוק את מנת המשכל שלך תוך כדי כיף.

מצאתם את המצלמה הנסתרת תוך 7 שניות?

אז אתם מתקשים למצוא את המצלמה הארורה הזאת? אל תיבהלו, אני כאן כדי לתת לכם קצת עזרה. אם תסתכלו מקרוב על התמונה, תראו שהמצלמה מוסתרת בין הסדינים והשמיכות במדף העליון השני. אה, החידות האלה, הן משגעות אותנו, אבל כמה הן שובות לב!

מדע האשליות האופטיות

מחקרים מראים שככל שאתם מאמנים את המוח שלכם עם חידות קשות, כך אתם נעשים חכמים יותר. אשליות אופטיות תמיד מציעות לנו תובנה מרתקת על האופן שבו המוח שלנו עובד. שילובים ספציפיים של צבעים, אור ודפוסים יכולים להערים על המוח שלנו ולגרום לו לתפוס דברים שאינם קיימים. אז, ספר לנו, האם זיהית את המצלמה הנסתרת בתמונה זו?

והנה לכם, התעלומה נפתרה! אל תשכח לחלוק את האשליה הזו עם חבריך כדי לראות אם הם קולטים כמוך. בהצלחה וקבלו את משקפי המגדלת שלכם!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.