למה אתה לא צריך לנגב את עצמך יותר מ 3 פעמים כאשר אתה הולך לשירותים?

שגרת ההיגיינה שלאחר האסלה אינה בדרך כלל נושא לדיונים יומיומיים, אך יש לה השפעה ישירה על רווחתנו. בעוד שלכל אחד יש את השיטה הקטנה שלו, לפעמים צצות עצות מפתיעות, המפקפקות בהרגלים המושרשים ביותר שלנו. אחד מהם, שנתמך על ידי מומחי בריאות ומופעל ברשתות החברתיות, בעיקר בטיקטוק, מזמין אותנו לא לנגב את עצמנו יותר משלוש פעמים בשירותים. הרעיון אולי יגרום לכם לחייך, אבל מאחורי המלצה זו עומדות סיבות רציניות ועצות מעשיות לשמירה על בריאות החלקים הפרטיים שלנו ולמניעת אי נוחות כמו טחורים. אז למה חשיבה מחודשת על האופן שבו אנחנו מנגבים את עצמנו יכולה להיות יתרון אמיתי לבריאות שלנו? זה מה שאנחנו הולכים לגלות!

העצה המפתיעה של המומחים

אחד פיזיותרפיסטית רצפת האגן השיקה עצה שיכולה בהחלט לשנות את שגרת האמבטיה שלכם: אל תנגבו את עצמכם יותר משלוש פעמים. מספר זה עשוי להיראות שרירותי, אך הוא מבוסס על תצפיות קליניות. הרעיון הוא שניגוב מינימלי יכול להספיק ואפילו יהיה טוב יותר לבריאות שלך. כמובן, חריגים עשויים לחול, במיוחד במקרה של שלשולים, שבו היגיינה נשארת בראש סדר העדיפויות.

ניגוב יתר: הסכנות הלא ידועות

משפשף שוב ושוב… הרגל שיש לרבים בלי לחשוב על ההשלכות. עם זאת, בפועל זה יכול להוביל את המראה שלטחורים וגירויים אחרים, בשל שבריריות העור באזור זה. ניגוב חוזר ונמרץ יכול לתקוף את הדרמיס ואת רירית פי הטבעת, וזה לא בלי סיכון בטווח הארוך.

מהפכת נייר הטואלט: פחות זה יותר

בטיקטוק, סרטון הפנה את תשומת הלב לשיטה לא שגרתית אך יעילה. טכניקה זו כוללת לסחוט את רצפת האגן באופן שיוצר "אשד", וממזער את מספר הפעמים שאתה צריך לנגב את עצמך. זה לא רק טריק לחסוך נייר טואלט; זוהי גם דרך לשמור על שלמות הסוגר שלך ובריאות העור שלך.

באותו נושא :  למה הוספת עלי דפנה למכונת הכביסה משנה הכל?

בחיפוש אחר המחווה המושלמת

אם שיטת הטיקטוק משאירה אתכם סקפטיים, בכל זאת שווה לשקול אותה. זה בא לידי ביטוי בכמה צעדים פשוטים: הלחץ של רצפת האגן מסייע הן לנקות ולסגור את הסוגר לאחר עשיית צרכים. עם זאת, אם, למרות ניסיונותיך, טכניקה זו אינה מתאימה או נראית לא יעילה, מומלץ בחום יש להתייעץ עם גורם רפואי מוסמך. אחרי הכל, כל גוף הוא ייחודי וראוי לתשומת לב מיוחדת.

באזז עם יתרונות בלתי צפויים

עצות בריאות מתפשטות במהירות ברשתות החברתיות ותגובת המשתמשים לסרטון הטיקטוק הזה הוכיחה זאת שוב. המשוב מעורב: חלקם משועשעים, אחרים מסוקרנים או משוכנעים. דבר אחד בטוח, פלטפורמות אלה יכולות להיות וקטור רב עוצמה להעלאת המודעות לנושאים שכמעט ולא דנים בהם. אבל בואו לעולם לא נשכח למיין את המידע ולתת עדיפות לעצות של אנשי מקצוע.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.