למה יום שלישי, 7 בנובמבר, יהיה יום מיוחד לחלק מהסימנים?

ה יום שלישי, נובמבר 7 הוא ציון דרך למתעניינים באסטרולוגיה. ואכן, היום הזה יכול בהחלט להיות מלא רגשות והפתעות עבור כמה מזלות. קורא יקר, חקור איתנו את הסיבות להתלהבות אסטרלית זו ביום מיוחד זה.

כוכבי הלכת ממלאים תפקיד מפתח באירוע זה

באסטרולוגיה, לתנועות כוכבי הלכת יש השפעה ישירה על חיינו ואופיינו. ב -7 בנובמבר, כמה כוכבי לכת ימצאו את עצמם במיקומים מעניינים, אפילו יוצאי דופן, עבור כמה מזלות. בואו נסתכל מקרוב על קשרים פלנטריים והשלכותיהם על המעורבים:

יופיטר נכנס לעקרב

החדשות הגדולות ביום שלישי, 7 בנובמבר, הן ללא ספק כניסתו של יופיטר לעקרב. כוכב לכת זה, הקשור למזל והתרחבות, ישפיע באופן חיובי על ילידי מזל עקרב במשך כשנה. לכן, יום זה מסמן את תחילתה של תקופה מועילה מאוד עבורם.

ונוס בצמידות למאדים במאזניים

במקביל, ונוס ומאדים יהיו בצמידות במזל מאזניים. להזכירכם, ונוס הוא כוכב האהבה ומערכות היחסים, בעוד מאדים מייצג פעולה ותשוקה. החיבור המסוים הזה מביא רוח של רומנטיקה ותשוקה לחייהם של ילידי מאזניים. שוב, אלה חדשות נהדרות עבור אלה שהם מזלות אסטרולוגיים.

הסימנים הנוגעים ליום מיוחד זה

כפי שראינו זה עתה, עקרבים ומאזניים הם הראשונים להיות מושפעים מהשינויים האסטרליים של ה-7 בנובמבר. אבל מה עם המזלות האחרים? בואו נמשיך לחקור אותנו:

  1. עקרב: כאמור, יופיטר יכניס את מזל עקרב למצב רוח מצוין למשך חודשים רבים. הם יכולים לצפות להיתקל במזל טוב הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית בתקופה זו.
  2. מאזניים: המפגש בין ונוס למאדים יהפוך את חיי האהבה של מאזניים על פיהם, לטוב ולרע. אהבה מטורפת, מפגשים חדשים או פיוס נמצאים על סדר היום עבור הילידים הרומנטיים האלה.
  3. מזל דגים וסרטן: מזלות מים מושפעים באופן חיובי גם מתצורות פלנטריות אלה. ואכן, הם ייהנו מהשפעתו הנדיבה של יופיטר בעקרב, שתעזור להם להתמיד יותר ולהתמודד עם אתגרי חיי היומיום שלהם בשלווה.
  4. שור: למרות שבני מזל שור אינם מושפעים ישירות מתנועותיהם של יופיטר ונוגה, הם עדיין יכולים להרגיש כמה השפעות מועילות המושרות על ידי שינויים אלה. ואכן, הרגישויות הרגישות שלהם יכולות להיות מרוככות על ידי האהבה המרחפת סביב מאזניים.
  5. דלי: בני מזל דלי, לעומת זאת, יחוו מתח מסוים בגלל הניגוד בין מאדים לאורנוס במזל האסטרולוגי שלהם. יהיה חשוב להם להישאר ממוקדים וממוקדים במטרותיהם כדי להימנע מלהיות מוטרדים יתר על המידה על ידי אנרגיה מורכבת זו.
באותו נושא :  שבוע קשה למזל טלה ועקרב: בעיות שניתן לצפות להן.

סימנים אחרים, מושפעים פחות או מושפעים לרעה

בעוד המזלות שהוזכרו לעיל מודאגים במיוחד ובדרך כלל מושפעים באופן חיובי מהשינויים הפלנטריים ב -7 בנובמבר, מעניין להזכיר גם את המזלות האחרים של גלגל המזלות. הנה סיכום קצר:

  • רם: מכיוון שילידי מזל זה מתנגדים למזל עקרב, בואו של יופיטר לא ישפיע רגשית גם על מזל טלה. אנחנו מדברים על יום קצת יותר אינטנסיבי, אבל שום דבר לא טעון רגשית במיוחד עבור מזל טלה.
  • ג'מיני: נוכחותו של נפטון בריבוע עם המזל שלהם מרמזת על חוסר יציבות קל למזל תאומים ביום זה בגלל פחות איזון ברגשות.
  • בתולה: למיקום כוכבי הלכת אין השפעה בולטת במיוחד על מזל בתולה ביום שלישי, 7 בנובמבר. יום שקט ורגיל למדי עבור הילידים האלה.
  • גדי: בני מזל גדי עשויים להיות מושפעים מעט מהצמידות בין מאדים לנוגה, אך זה יאוזן על ידי התנועות החיוביות יותר שיועברו אליהם על ידי יופיטר בעקרב. אז גם עבורם, יום מתון מאוד שיש לקחת בחשבון.

נצלו זאת יום מיוחד

אם אתם אחד הסימנים המושפעים באופן חיובי משינויים פלנטריים אלה ב-7 בנובמבר, נצלו אותם כדי להפיק את המרב מההפתעות וההזדמנויות שיציגו את עצמם בפניכם ביום זה ובאלה שיבואו אחריו. עבור אלה שפחות מושפעים או מושפעים לרעה, נסו לפקוח עין על הרגשות שלכם ולהישאר מרוכזים על מנת לחוות את היום הזה במלואו מוקף תשוקה ומסתורין אסטרולוגי.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.