למה 2 המזלות האלה אף פעם לא מצליחים להתאהב? תשובה על פי אסטרולוגיה

אהבה היא תחושה יקרה ומסתורית, הנחווית באופן שונה על ידי כל אדם. על פי האסטרולוגיה, ל-12 המזלות של גלגל המזלות יש דרך משלהם לתפוס ולהתקרב למערכות יחסים רומנטיות. ביניהם, נראה כי שני סימנים מתקשים יותר להתאהב מאשר האחרים.

מזל קשת: המטייל הגדול ושוחר החופש

המזל הראשון המדובר הוא מזל קשת (22 בנובמבר – 21 בדצמבר). מזל אש זה נשלט על ידי יופיטר, כוכב ההתפשטות והפילוסופיה. ילידי מזל קשת ידועים כהרפתקנים, נלהבים ותמיד מוכנים לחוויות חדשות. כאשר חופש הוא ערך מרכזי עבור מזל זה, זה יכול להיות קשה עבור מזל קשת להתחייב עמוקות למערכת יחסים רומנטית ולפתח רגשות כנים.

פחד ממחויבות ושינוי

לבני מזל קשת יש בדרך כלל אופי עליז ואופטימי, אך גם רוח עצמאית שגורמת להם להירתע מכל צורה של התקשרות. הם מחפשים כל הזמן דרכים חדשות ועשויים לחשוש שמערכת יחסים יציבה תמנע מהם להתפתח או לגלות אופקים חדשים. כתוצאה מכך, הם עשויים להיות מסרבים להתחייב למערכת יחסים רומנטית רצינית ועמוקה.

חשיבות ההרפתקאות והידידות

עבור בני מזל קשת, דייטים וסטוצים חשובים לעתים קרובות יותר מהתחייבויות ארוכות טווח. ילידי המזל הזה זקוקים לאתגרים כדי להרגיש חיים ולא יכולים לסבול שגרה או שעמום. הם מעדיפים לחלוק את חייהם עם חברים שחולקים את הרצון שלהם לברוח והרפתקה מאשר עם בן זוג רומנטי שנוטה לרצינות ויציבות.

דלי: האינטלקטואל שוחר החופש

גלגל המזלות השני שמתקשה להתאהב הוא מזל דלי (20 בינואר – 18 בפברואר). נשלטים על ידי אורנוס, כוכב השינוי והחדשנות, ילידי מזל דלי נתפסים לעתים קרובות כיצורים חושבים קדימה, יצירתיים עם כוח אינטלקטואלי רב.

באותו נושא :  בין התאריכים 15 באפריל עד 21 באפריל, 3 המזלות הללו יחוו שפע כלכלי

פחד לאבד עצמאות

בדיוק כמו מזל קשת, מזל דלי רואה בחופש ערך ליבה וחושש לאבד אותו על ידי אינטראקציה עם מישהו. עבורו, כניסה למערכת יחסים פירושה פחות זמן לעצמו, לפרויקטים הרבים שלו ולשאיפות האישיות שלו. כתוצאה מכך, בני מזל דלי עשויים להתקשות לעורר ולתחזק רגשות רומנטיים אמיתיים מבלי לחשוש שזה ישפיע על חייהם ועל האינדיבידואליות שלהם.

אהבה לחברות ולא לרומנטיקה

בקרב ילידי מזל דלי, ישנם מספר לא מבוטל של אנשים שבוחרים להישאר רווקים, ומעדיפים להתמסר לעבודתם, לתשוקותיהם ולחבריהם. מזל דלי נוטה לעתים קרובות יותר להתאהב באיכויות האינטלקטואליות והרגשיות של הפרט מאשר ליצור קשר רומנטי עמוק.

הסיבות לקשיים אלה

בעוד שכל אדם הוא ייחודי ולא ניתן להכליל אסטרולוגיה, ישנן כמה סיבות מדוע מזל קשת או דלי מתקשים יותר להתחייב לאהבה:

  • החיפוש המתמיד אחר חידושים;
  • החשיבות הניתנת לאינדיבידואליות ולחופש האישי;
  • קושי להביע ולנהל רגשות;
  • משיכה ליחסים שטחיים או בני חלוף;
  • העדפת שאיפות מקצועיות ואישיות על פני דחפים רומנטיים.

האם זה אפשרי עבור סימנים אלה למצוא אהבה?

למרות שמזל קשת ודלי נתקלים בכמה מכשולים בדרך לאהבה, אין זה אומר שהם נידונו לגורל בודד. הכל תלוי בנכונותם וביכולתם לאזן בין חופש ומחויבות במערכות היחסים הרומנטיות שלהם. על ידי מפגש עם אנשים שמבינים אותם, תומכים בהם ומכבדים את הצורך שלהם בעצמאות, לשני המזלות הללו יש כל סיכוי לסיפור אהבה מספק.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.