למי מבין 3 הגברים האלה אין סיכוי קלוש עם נשים? רק מפתה אמיתי כבר יודע זאת

יאללה, בואו נשים קצת תרגיל לגריס המוחי הזה! מה יש לנו לנתח, אתם שואלים? ובכן, מדובר על פענוח תפיסתנו את הדברים והנסיבות. זה גרם לנו לחשוב קצת מבחן IQ משעשע. אז, מוכן לקחת את רב כשרונות ולמצוא את התשובה האמיתית?

הנחיה למבחן IQ זה:

תסתכל על התמונה: ישנם שלושה אנשים המאמצים תנוחות מאוד מובחנות. המסע שלך, אם אתה יוצא אליו ברצינות, הוא לזהות מי מהחבר'ה האלה מקרין אות גוף של דחייה מול המין הנשי. אל תיבהלו, אין סטופר כדי ליצור כאן מתח. לכן, נצלו את כל הזמן שאתם רואים לנכון, קחו נשימה עמוקה ושקעו לחלוטין במשימה. נזכר מותר לך רק ניסיון אחד ! בחר מקום שקט ונוח כדי למקסם את סיכויי ההצלחה שלך בנושא זה מבחן IQ.

בדיקה חזותית

הנקודה על תנוחת הגבר ידיים על הירכיים (מספר 1):

תנוחה זו מוכרת לכולנו! זה בהחלט לא מקרי ומעביר לנשים אות כמו: " ברוכים הבאים אליכם« . במילה אחת, זו הזמנה אמיתית להתקרב.

המשך עם האיש בחליפה, עניבה ביד (מספר 2):

החלקת עניבה ביד היא עדות מוחשית לביטחון עצמי. זה מגלה שהוא רוצה להיתפס כמושך וכריזמטי על ידי נשים. בקיצור, הוא פורש לפניהם את שטיח קיומו. אז, גבירותיי, עשו את הכניסה שלכם!

לבסוף, האיש, רגליים משוכלות (מספר 3):

התנוחה הזו מדיפה ריח של התנתקות לאורך קילומטרים! כשרגליו משוכלות וגופו מכורבל, המסר נראה ברור: "אף אישה או אדם אינם רצויים בחיי« . וזהו, שמנו את האצבע על התשובה לתשובה שלנו חידה !

באותו נושא :  תתכוננו, הכוכבים מעדיפים את 3 המזלות האסטרולוגיים האלה: נוצרת הזדמנות.

והתשובה הנכונה היאהוא האיש מספר 3! חד משמעית, הוא לבדו מראה שהוא לא פותח את המרחב האישי שלו לאף אחד!

והרצף הזה, מצאת אותו?

אם חפרתם את התשובה הנכונה, מזל טוב! אתה אדם אמיתי סדק מודיעיני! מנת המשכל שלך היא כנראה מעל הממוצע. מצד שני, במקרה של כישלון, אין סיבה לנגב! ישנם אתגרים רבים אחרים באתר שלנו כדי לשכלל את התרגול שלך. התחל עם אלה הכי פחות קשים והתפתח בקצב שלך. התמדה שמחה!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.