לפי תשומת הלב שלך לפרטים, מי השקרן בין 2 האנשים האלה?

אז, בלשים יומיומיים יקרים, האם אתם מוכנים לצלול את המוח שלכם לתוך הקצה העמוק של ההיגיון הלוגי? הנה חידה שמבטיחה לדגדג את תחושת הניכוי שלכם, אידיאלית למי שאוהב לשחק שרלוק הולמס בנעלי בית. היום, זו הפריקה הגדולה: מסעדה עברה עיצוב חזית מחדש, אבל לא על ידי מעצבים!

מי עשה בלאגן בביסטרו?

לשקוע בזה היסטוריה שני גברים, מעבירים את הכסף זה לזה כאילו היו פינג-פונג, מתעקשים שאין להם שום קשר לאתר הבנייה הלילי הזה. אבל כמו בכל חידה טובה, יש מלכוד: אחד מהם הוא לשחק טום אגודל עם העובדות. המשימה שלך, אם אתה מקבל את זה, היא לחשוף את המתחזה. התבוננות, הסקת מסקנות ומעט אינטואיציה יהיו בעלי הברית הטובים ביותר שלכם בחיפוש אחר האמת.

לפי תשומת הלב שלך לפרטים, מי השקרן בין 2 האנשים האלה?

 

אז נעצתם את הטריקסטר?

כמה זמן לקח לך לפענח את החוטים של הסיפור הזה? אם רחרחתם את השקרן בפחות זמן ממה שנדרש כדי לומר "אשם", אתם יכולים לטעון שאתם בעלי תובנה מפחידה.

גילויים של המאסטר הגדול של חידות

כל הכבוד למי שניחש שהדמות העקומה היא זו שמניחה בגאווה את חולצתו הכחולה מימין לתמונה. אבל למה, תשאלו? התשובה ברורה כמו פסי הצמיגים מול המסעדה: נראה שהם הושארו על ידי רכב בצבע דומה לזה של האיש שלנו, שהוא לא אחר מאשר הנהג של המכונית הכחולה המפורסמת. התעלומה נפתרה!

answer

לדרך…

אם החידה הזו נתנה לכם טעם להרפתקה מוחית, למה שלא תמשיכו את המסע בעמוד הפייסבוק שלנו? תוכלו למצוא משהו שיאכיל את התיאבון שלכם לתעלומות וחידות. וזכרו, אם במבט ראשון אתם לא מוצאים את האשם, אל תיבהלו! אפילו הרקול פוארו צריך לפעמים יותר מעשר שניות כדי לפתור אניגמה.

באותו נושא :  מה הילדה הזאת מסתתרת בגשם? אם אתה מוצא את השגיאה, מנת המשכל שלך היא מעל הממוצע

אז, כובע או לא כובע כדי להפוך את הסלאוט הטוב ביותר בסלון שלך? הצטרפו לקהילת הבלשים החובבים שלנו ושתפו את מעלליכם וצחוקיכם! כי עמוק בפנים, בינינו, אנחנו יודעים שהפשע האמיתי היחיד כאן הוא לא ליהנות. נתראה בקרוב להרפתקאות מסתוריות חדשות!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.