לפני סוף דצמבר, שני המזלות הללו ייטענו מחדש באנרגיה חסרת גבולות.

בעולם האסטרולוגיה, ישנם פעמים רבות כאשר מזלות מסוימים נהנים מזריקת אנרגיה. בעוד שרובנו עשויים להרגיש מעט האטה ככל שהשנה מתקרבת לסיומה, שני סימנים ינצלו תקופה חיובית כדי לתעל מקורות אנרגיה חדשים מתחילת דצמבר. גלה כאן כיצד הכוכבים חושפים קטע זה ומהן ההשפעות שישפיעו על שילוט זה.

אנרגיות קוסמיות נדיבות: שור ועקרב

על פי תחזיות אסטרולוגיות, שור ועקרב יהיו ברי המזל שיקבלו אנרגיה חסרת גבולות לפני סוף השנה. שני מזלות אלה קשורים באופן טבעי על ידי התנגדות בגלגל המזלות, אשר נותן להם משותף למרות ההבדלים ביניהם. כאשר כוכבי הלכת משפיעים באופן חיובי על מזלות אלה, ניתן לשחזר את האיזון בין התכונות המשלימות שלהם.

מזל שור וחיפושו אחר יציבות

מזל שור מאופיין בדרך כלל בצורך שלהם בביטחון ובנוחות, מה שלעתים קרובות מניע אותם לחפש יציבות בכל תחומי חייהם. בתקופה זו, מזל שור יהיה התלהבות מחודשת ויוכל לקחת על עצמו פרויקטים חדשים עם הרבה יותר תעוזה וביטחון עצמי. תחומי העבודה, מערכות היחסים הרומנטיות והבריאות יהיו מועדפים במיוחד על ידי האנרגיה הגדושה הזו, שתסייע לבני מזל שור להתקדם לעבר מטרותיהם.

עקרב ומסעו לטרנספורמציה

מסקרן ומסתורי, עקרב הוא מזל עוצמתי ומלא תשוקה שכל הזמן מחפש להמציא את עצמו מחדש. בתקופה זו, לעקרבים תהיה הזדמנות לטהר את תודעתם ולהתמקד מחדש בערכי הליבה שלהם. עוצמתה המלאה של אנרגיה גדושה זו תקל על בני מזל עקרב לקבל בברכה שינויים בחיי היומיום שלהם ולנוע קדימה בעוצמה מחודשת.

באותו נושא :  הם מאוד לבד! 3 המזלות האלה לא צריכים להיות במערכת יחסים

תקופת שגשוג: כאשר המזל מעדיף שור ועקרב

האסטרולוגיה מלמדת אותנו שתנועות פלנטריות גדולות יכולות לעצב חוויות אישיות וקולקטיביות. במהלך השבוע האחרון של דצמבר, כמה אירועים אסטרליים גדולים יפעלו בסינרגיה כדי להביא את האנרגיה המדהימה הזו למזלות שור ועקרב.

יופיטר במזל גדי

עם כניסתו של יופיטר לבית, המורל צפוי להרקיע שחקים. כוכב לכת גדול זה מסמל בדרך כלל כוח, צמיחה ושפע בצורות שונות. השפעתו תוכל אפוא להתרחב לתחומים שונים עבור שני מזלות ברי מזל אלה.

ונוס בדלי

ונוס המקסימה וההרמונית תופיע במזל דלי בדיוק בזמן כדי לגעת במזלות שור ועקרב. המעבר של כוכב הלכת הזה יהיה מקור של אושר עבורם, מציע להם את ההזדמנות לחוות מערכות יחסים רומנטיות מספקות.

מאדים במזל דגים

האנרגיה הדינמית והכובשת של מאדים תשקיע את מזל דגים, ותביא מקור אמיתי של השראה ומוטיבציה למזלות הנוגעים בדבר. השפעה זו תעניק לשור ועקרב את הכוח והאומץ לצאת לפרויקטים מקצועיים או אישיים חדשים בהצלחה.

  1. הפגנת הכרת תודה לנוכח זמנים משמחים אלה היא תמיד דרך יעילה לתעל ולהעצים אנרגיה זו.
  2. הקמת תוכנית קונקרטית כדי להפיק את המרב מהמעבר החיובי הזה יכולה להוביל להזדמנויות בלתי צפויות.

כיצד אנו יכולים להכין את שני המזלות הללו כדי לקבל בברכה את האנרגיות החדשות שלהם?

עבור ילידי שור ועקרב, חיוני התכוננו נפשית ורגשית לתהפוכות חיוביות אלו על מנת לנצל את מלוא התקופה המבורכת הזו. הנה כמה טיפים כיצד לעשות זאת:

  • הציבו מטרות ברורות הגדירו את סדרי העדיפויות שלכם והציבו מטרות ספציפיות שאתם רוצים להשיג במהלך תקופה זו של אנרגיה מחודשת.:
  • הישאר פתוח להזדמנויות שמרו על עיניכם ומחשבותיכם פקוחות כדי להיות מוכנים להזדמנויות שיבואו בדרככם במהלך מחזור חיובי זה.
  • הקשיבו לאינטואיציה שלכם עבור ילידי שור ועקרב, חיוני להקשיב לאינסטינקטים שלהם כאשר הם מתמודדים עם המצבים שיתעוררו על מנת להפיק את המרב מההשפעות הקוסמיות של הרגע.
  • שמרו על גישה חיובית אדופ:יש חשיבה אופטימית ולהשתמש הצהרות חיוביות כדי להגביר את שפע האנרגיה הזה אפילו יותר.
באותו נושא :  4 סימנים אסטרולוגיים בסערה באוקטובר.

על ידי ביצוע טיפים אלה, מזלות אדמה ומים יוכלו לנצל את מלוא תקופת ההשגחה הזו כדי להגשים את חלומותיהם ושאיפותיהם. שיהיה לכם מזל, בני מזל שור ועקרבים!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.