לשני המזלות האסטרולוגיים הללו תהיה פגישה חשובה בשבוע הבא

הסקרנות בשיאה שני מזלות עומדים לחוות מפגשים משמעותיים בשבוע הבא. הישאר מעודכן כדי לראות אם רם או קשת היו כלולים בהורוסקופ ההפתעות השמימיות שלכם!

הכוכבים הסתדרו לפגישות

כאשר התצורות השמימיות משחקות ציון יחיד בשבוע הבא, זרם חיובי של אנרגיה זורם דרך גלגל המזלות ומשפיע במיוחד על שני מזלות. באסטרולוגיה, כאשר כוכבי לכת כמו נוגה, אלת האהבה ומערכות היחסים, מיישרים קו עם הזוהר שלהם עם נקודות אסטרטגיות בשמיים, אנו יכולים לצפות לשטף של מפגשים והזדמנויות בכל הנוגע ליחסי אנוש. והשבוע, ונוס הופכת לבעלת בריתה של רם ו קשתהמבשר על תקופה שתורמת לחילופים משמעותיים עבור האחרונים.,

מעברה של ונוס בהיבט הרמוני למאדים מעניק הילה של קסם ואנרגיה חברותית שיכולה להפוך שיחה פשוטה לחיבור משמעותי. בנוסף, השמש ומרקורי מציעים כוח תקשורת גדול פי עשרה: המילים יהיו מדויקות, הרעיונות יהיו ברורים וההומור עשוי להיות בעל הברית הטוב ביותר. שילוב אסטרלי זה מעדיף אפוא מפגשים מכריעים, שבהם רושם ראשוני יכול להיות בלתי נשכח.

טלה: בשחר של הרפתקה חדשה

בני מזל טלה ידועים ברוח החלוצית שלהם ובלהיטותם להתמודד עם אתגרים חדשים. השבוע, הכוכבים מבטיחים להם דחיפה בלתי צפויה. יופיטר, כוכב ההתפשטות, נכנס לגזרה מרכזית במפת הלידה שלהם, מה שמרמז על כך שמפגש חדש יכול להניע אותם לכיוון חדש לגמרי. השפעה יופיטריאנית זו מעודדת פתיחות וקבלת פנים של אנשים חדשים שיכולים להביא משב רוח רענן לחייהם.

טלה יקרים, כדי ללכוד את המהות של רגע קוסמי זה, היו מוכנים לצאת מדרכיכם. קחו יוזמה וקבלו הזמנות, מכיוון שבאינטראקציה ספונטנית ההרפתקה הבלתי צפויה שלכם מוסתרת. הכוכבים מעודדים אתכם להתבונן מחדש בסובבים אתכם; המפגש המרכזי של השבוע יכול בהחלט להגיע ממעגל חברתי מורחב.

באותו נושא :  בסוף השבוע הזה של 30 עד 31 במרץ, 3 המזלות האסטרולוגיים האלה חייבים להישאר ערניים. מזל ומזל באופק

מזל קשת: אופק המפגשים מתרחב

מזל קשת, מזל אש המונחה על ידי החיפוש אחר משמעות והרפתקה, אתם עומדים לחוות שבוע מלא בפרספקטיבות חדשות. כאשר נפטון, מאסטר האינטואיציה, נוגע בעדינות בשמש הלידה שלכם, החושים שלכם מתחדדים, ומאפשרים לכם לזהות קשרים אמיתיים. אופק ההיכרויות שלך מתרחב ואתה עשוי בהחלט להצטלב עם אנשים שחולקים את השאיפות העמוקות ביותר שלך או שמציעים לך מראה של השאיפות שלך.

הכוכבים ממליצים לך לעקוב אחר הכישרון שלך ולתת להשראות שלך להנחות אותך. פעילויות קבוצתיות ומפגשים חברתיים הם כר פורה למפגשים משמעותיים. היו פתוחים לדיאלוג ולהחלפת רעיונות; קשרים חשובים מופיעים לעתים קרובות במקומות שבהם תשוקות משתלבות זו בזו והיכן שרוח הגילוי חיה ביותר.

אימוץ מלא של הבלתי צפוי

תקופות של מפגשים אינטנסיביים הן הזדמנויות לצמוח ולגלות את עצמך. מזל טלה ומזל קשת, כאשר אתם מתכוננים לפגוש אנשים שיכולים לסמן נקודת מפנה במסע שלכם, חיוני לאמץ גישה פתוחה ופתוחה. היקום שולח לכם אותות, סינכרוניות, מבטים שמדברים בכמויות; שימו לב למתנות הגורל האלה.

אתם האדריכלים של חיי החברה שלכם; לדעת ליצור מרחב למפגשים חדשים. חשבו על הרחבת המעגל, טיפוח הסקרנות ומעל לכל, השארת מקום לבלתי צפוי בחיי היומיום שלכם. המפגשים החשובים ביותר נמצאים לעתים קרובות בסוף יוזמה פשוטה, כגון חיוך או שלום. טפחו נדיבות ואמפתיה, מכיוון שהן מה שפותח את הדלתות למערכות יחסים מספקות.

לנווט במים של אי ודאות בביטחון

ניווט בשטף הבלתי צפוי לעתים של מפגשים אנושיים דורש תערובת של אמון ושחרור. הכוכבים מעודדים את מזל טלה וקשת לסמוך על האינסטינקטים שלהם. לפעמים, האינטואיציה שלנו לוחשת לנו לאיזה כיוון ללכת עוד לפני שאנחנו מתחילים.ואם אתה לא יודע מה לעשות עם זה, המוח ההגיוני שלך לא מבין את זה. ההיערכות הפלנטרית של השבוע תומכת בהקשבה פנימית זו, וגורמת לכם להיות מסוגלים יותר לתפוס חוסר ודאות.

באותו נושא :  מערבולת רגשית עבור 2 סימנים אסטרולוגיים אלה מ 22 עד 27 במרץ

כמו כן, רצוי לתת לעצמך רשות לקחת סיכונים מחושבים. ההרפתקה האנושית מורכבת מנעלמים והפתעות. אמצו את הספונטניות כשותפים למסע ותנו לעצמכם להיות מודרכים על ידי זרם האירועים. על ידי כך, תהיה לכם כל הזדמנות לקבל בזרועות פתוחות מפגשים שיציינו פרק מעשיר בהיסטוריה האישית שלכם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.