מבחן אישיות: איך אתה מנהל את הרגשות שלך בחיים שלך? מה שאתה רואה ברחוב 1 מגלה את זה

שלום לכולם, זה לוסי ! מוכנים להתבוננות פנימית רגשית קטנה עם קורטוב של הומור? שבו לאחור, קחו נשימה עמוקה, והתכוננו לחקור את נבכי הנפש המסתוריים שלכם. באמצעות מבחן משעשע זה, בואו נסתכל על האופן שבו אתם מפרשים את התמונות ומה זה עשוי לומר על האופן שבו אתם מנווטים באוקיינוס הסוער של רגשותיכם.

מבחן אישיות
  1. פני גבר: אם אתה רואה פרצוף גברי ראשון, זה כנראה בגלל אתה אדם פתוח ואכפתי. יש לכם את המתנה הזו להרגיש רגשות של אנשים אחרים ואת המילים לדבר עליהם. עם זאת, רגישות זו עלולה לגרום לך קצת לא החלטי לפעמים.
  2. כבש: אתה טיפוס אינטרוספקטיבי ? אם הכבשים קופצות עליך ראשונות, זה בגלל שיש לך נטייה לחשוב לעומק וללכת בדרך שלך. אבל תיזהר, אל תשמור על רגשות נמוכים מדי.
  3. רועה צאן: אתה רואה את רועה הצאן הזה קודם? מזל טוב אתם הטיפוס הפרגמטי והמאורגן ! יש לך תחושת אחריות ואתה יודע להציב גבולות. עם זאת, אל תשכחו לפנק את עצמכם ברגעים של שחרור.
  4. בתים: אתם כנראה הטיפוס שמבחין בפרטים הקטנים שאחרים עלולים להחמיץ. רגישות זו לסביבה שלך היא סימן ליצירתיות פורחת. עם זאת, נסו לא להיות עצמכם יותר מדי.

קצת הפוגה תרבותית: שמעתם פעם על ז'אן אורי? פסיכולוג צרפתי זה השאיר חותם בל יימחה על עולם הפסיכולוגיה, עם חזונו המהפכני של הגישה המוסדית. עבודתו על הקשר בין אמנות לפסיכואנליזה מרתקת. אם אתם מחפשים קריאה אינטרוספקטיבית, תסתכל על ספריו!

זה, קוראים אינטרוספקטיביים יקרים שלי, מה שהרושם הראשוני שלכם אומר על האופן שבו אתם ניגשים לרגשות שלכם. קחו את זה בקלילות ובהומור, ואל תשכחו לשתף את התוצאות שלכם עם יקיריכם. וזכרו תמיד: בדיקה זו מיועדת לבידור ולא כאבחנה רצינית. התבוננות פנימית שמחה ונתראה מחר ב- cleanTuesdayparis למסע נוסף של גילוי עצמי!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.