מבחן אישיות: האם אתה דיסקרטי או גלוי?

אה, ה אשליות אופטיות ! הקטנים האלה פאזלים חזותיים אשר מראים לנו כי התפיסה שלנו יכולה לפעמים לשחק טריקים עלינו. מה אם הייתי אומר לכם שהתגובה שלכם לאחת האשליות האלה יכולה לומר קצת יותר על עצמכם? ובכן, תחזיקו מעמד, כי מצאתי מבחן מה שעשוי בהחלט לעורר את סקרנותך האינטרוספקטיבית… עם נגיעה של פנטזיה, כמובן!

כשאתם מסתכלים על התמונה, האם אתם רואים קודם כל פנים מקדימה או פנים מהצד? אל תחשבו יותר מדי זמן, הרושם הראשוני שלכם הוא זה שקובע כאן!

מבחן אישיות: האם אתה דיסקרטי או גלוי?

אם אתה רואה את האיש מקדימה ראשון:

ישר כמו "אני"! אם אתה תופס לראשונה פנים מקדימה, זה יכול להיות שאתה אדם גלוי.אשר מספר את זה כמו שהוא., אין מהומה איתך! אבל זה רחוק ממך להיות חסר רגישות, כי יש לך פתיחות גדולה, סקרנות אינסופית ושליטה מסוימת על הסביבה שלך. הדובדבן שבקצפת: יש לך אינטואיציה יוצאת דופן שלעתים קרובות מאפשרת לך לקרוא בין השורות. אנחנו לא עושים לך את זה!

אם אתה רואה את הגבר בפרופיל ראשון:

דיסקרטיות יכולה להיות השם האמצעי שלך. אתה לא אוהב במיוחד להיות באור הזרקורים ולפעמים אתה מעדיף להישאר מאחור. עם זאת, אל תחשוב שזה עושה אותך פחות מבריק! מאחורי השמורה הזו מסתתר לעתים קרובות דמיון גדוש ויצירתיות שרק מחכים לבוא לידי ביטוי, במיוחד בעבודה שלך. העצה הקטנה שלי? אל תהסס לשתף את הרעיונות שלך, מכיוון שהם בעלי ערך.

אז קוראים יקרים, מה ראיתם קודם? ואל תשכחו, אלה בדיקות הם מעל לכל ליהנות ולגלות את עצמם. אל תיקחו אותם יותר מדי ללב והמשיכו להיות נהדרים, בחזית או בפרופיל!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.