מבחן אישיות: החיה שאתם מזהים ב-1 מגלה אם אתם פסימיים או מאסטרים של אופטימיות

ישנם זמנים בחיים שבהם אשליה אופטית פשוטה יכולה לשפוך אור על הגומחות הנסתרות של הנפש שלנו. כן, החידות החזותיות האלה, שמעבר לשעשוע שלנו, יכולות לספר לנו קצת יותר על האני הפנימי שלנו. אז, האם אתה מעדיף להיות חלק מצוות של פסימיסטים נסתרים או אלופי האמנות העדינה של דחיינות? הכל תלוי בחזון שלך.

תזכורת מהירה לספקנים: בואו לא נשכח שהמבחנים המהנים האלה הם, ובכן… כיף! זה תלוי בך אם להאמין או לא. אבל אחרי הכל, קצת התבוננות פנימית מעולם לא פגעה באף אחד, נכון?

עכשיו דמיינו את זה: ציור שבו יש הרואים ארנב שובב ואחרים רואים בו ברווז מזדמן. אז לאיזה צד אתם נוטים?

מבחן אישיות
לדברי מיה היקרה שלנו, אלה חזיונות להעלות פרספקטיבות שונות מאוד על הטבע שלנו. כמו מה לראות את הברווז קודם כלומר, למרות היה לך חיוך קורן על הפניםיכול להיות שיש בך מקלחת פנימית קטנה של רגשות., אתם מה שמכונה "שמש בציבור, ענן בפרטיות". אבל ראו הוזהרתם, זה לא חייב להיות שלילי. זו פשוט רגישות מיוחדת, תערובת של אופטימיות כלפי חוץ והתבוננות פנימית. ולמי שתוהה, להיות "שמש בציבור, ענן בפרטיות" זה פשוט להיות בעל לב ענק ולרצות להגן על אחרים מהדאגות הפנימיות שלנו.מצד שני אם העיניים שלך היו קודם כל על הארנבזה יכול להיות שלפעמים כמוני מול דף נייר ריק., אתה אוהב לדחות את זה למחר. אבל בואו נודה באמת, מי מאיתנו לא דחה משימה כדי ליהנות מרגע של שלווה?

ומכיוון שאנחנו מדברים על דחיינותזוהי תופעה מרתקת שבה אנו בוחרים במכוון לדחות את המשימות שלנו, למרות שאנו יודעים היטב שהן חשובות., אבל אל דאגה, זה לא חייב להיות. עם כמה טריקים, קצת מוטיבציה וקמצוץ של ארגון, כולנו יכולים להפוך למאסטרים של "עשה עכשיו" ולא של "עשה מאוחר יותר".

אז, ארנב או ברווז? מי צד את עינך?

בנימה זו, אם מתחשק לכם להמשיך את המסע המשעשע הזהבדיקות אחרותאני מזמין אתכם לעקוב אחר הקישור., אחרת, אני מבין אותך, הספה וכוס תה טובה הם לפעמים הרבה יותר מפתים.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.