מבחן אשליה אופטית: לזהות את החיה החבויה בחוות הפילים

שקעו באשליה אופטית שובת לב זו כדי לבחון את מנת המשכל שלכם: רק 3% מהאנשים מצליחים לזהות את החיה השנייה החבויה בתמונת חוות הפילים תוך 15 שניות בלבד.

אשליה אופטית לבדיקת מנת המשכל שלך

האם אי פעם התמודדתם עם אשליות אופטיות שגרמו לכם לאבד את דעתכם? אז, הכינו את עצמכם, כי הפאזל הזה תוכנן במיוחד עבורכם! אשליה אופטית מאתגרת את מוחנו בכך שהיא מציגה בפנינו מציאות משתנה, דימוי שמטעה אותנו ומטיל בנו ספק. ובתמונה יוצאת דופן זו של חוות פילים, יש תעלומה נוספת.

elephant

אשליה אופטית למבחן IQ: רק 3% מהאנשים יכולים לזהות בעלי חיים מוסתרים בתוך חוות הפילים

חידה זו, המשותפת לברייט סייד, מאתגרת אתכם לזהות את החיה החבויה בסצנה מסקרנת זו. בפאזל זה, פיל עומד בגאווה, מחזיק בול עץ בחדק שלו, בעוד אסם עומד ברקע. אבל מה מסתתר מאחורי מסך האשליה? רק 3% מהמוחות החדים ביותר מצליחים לחשוף את סודה של החיה השנייה בתמונה זו.

האם זיהיתם את החיה השנייה תוך 15 שניות?

אם אתם חושבים שהפיל הוא הדייר היחיד בחווה הזו, תחשבו שוב! אשליה מגלה הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים. החיה השנייה אורבת בדיסקרטיות מימין לתמונה, ליד זנב הפיל. פניו, חצי סוס, חצי ג’ירפה, או אפילו לפעמים מתפרש כשל דינוזאור, נוגדות את כל הציפיות.

כדי להקל עליכם, הנה הדגשת פניה של החיה השנייה:

באותו נושא :  מה הבלוק הכי גדול שלך כרגע? בדיקה מבוססת מפתח זו תשחרר אותך.

אתגרים visuel_solution

מחקרים מראים שככל שאתם מאמנים את המוח שלכם עם חידות מאתגרות, כך אתם נוטים להיות חכמים יותר

אשליות אופטיות הן הרבה יותר מסתם בידור: הן חושפות את הפיתולים והפיתולים המורכבים של המוח שלנו. הם מראים לנו כיצד שילובים עדינים של צבעים וצורות יכולים להטעות אותנו, אך גם להדהים אותנו. אז הצלחתם לחשוף את החיה השנייה שמסתתרת בחוות הפילים הזו?

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.