מבחן הצ'י הזה נראה מאוד פשוט אבל אף אחד לא יכול לעשות את זה!

ברוכים הבאים, חברים יקרים שאוהבים פאזלים, משחקי פאזל והרפתקאות מוחיות! אני מרי, המדריכה האמיצה שלכם בעולם המרגש של תעלומות שיש לפתור. היום, אני הולך לצלול אתכם לתוך פאזל ברמת קולג' שנראה כי מטריף את רוב המבוגרים. הדקו את חגורות הבטיחות שלכם, כי אנחנו הולכים לגלות "אבל למה 80% מהמבוגרים נכשלים בפאזל הזה ברמת הקולג'?"

האתגר שלך אם תקבל אותו

התבונן בתמונה זו למטה. זה כל מה שתצטרך כדי לפתור אתאניגמה. בלי תיאורים מיותרים, רק מבט מהיר. האם אתה יכול למצוא את הפתרון? יש לכם דקה אחת לעבוד על המוח שלכם!

מבחן IQ

הפתרון: האם מצאתם אותו?

ובכן, אם אתם כמו רוב המבוגרים, כנראה שהתבלבלתם מזה חידה פשוטה לכאורה. אבל אל דאגה, אני כאן כדי להאיר את דרככם לניצחון אינטלקטואלי! את הפתרון לחידה זו ניתן למצוא להלן, במלוא פשטותו.

תשובת מבחן IQ

אז הצלחתם לפתור את זה? או שנלכדת בזה פאזל ברמת המכללה ? אל דאגה, אפילו המוחות הטובים ביותר יכולים להיות מרומים לפעמים. הצטרפו אלינו בעמוד הפייסבוק שלנו לפרטים נוספים אתגרים מרגש וחכם. מי יודע, החידה הבאה עשויה להיות האובססיה החדשה שלך?

בינתיים, זכרו תמיד לשמור על ראש פתוח, על תאי עצב פעילים ועל חוש הומור חד. כי כמו שאומרים, מוח חכם ומגע של טירוף הם כלי הנשק הטובים ביותר להתמודד עם חידות החיים!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.