מבחן IQ: מצא את הכתר החבוי בחדר כדי להיחשב לגאון

ברוכים הבאים, קוראים יקרים, למערת החידות של עלי באבא שלנו! אני, מרי, מוכנה לקחת אותך להרפתקה חדשה שבה עינייך ומוחכם יעמדו למבחן קשה. היום, התכוננו להיכנס לחדר שינה שאין כדוגמתו, שבו כתר מלכותי הסתיר בחוכמה. אז התאימו את משקפי הבלש שלכם, כי בואו נלך על אתגר מלכותי!

האתגר שלך אם אתה מקבל את זה: למצוא את הכתר הנסתר

במאורה הנעימה של חדר מסודר היטב מוסתר כתר, שרק גבר יכול ללבוש. עין חדה יכול לקוות לזהות. האם אתה אחד מ-5% הגאונים שיכולים לזהות את זה בפחות מחמש שניות? העמידו את כישוריכם למבחן וגלו אם יש לכם את מה שנדרש כדי להיות שרלוק הולמס מודרני אמיתי!

מבחן IQ: לשטוף את הכתר החבוי בחדר השינה כדי להיות גאון

הפתרון: מצאתם?

אם, לאחר סריקת כל פינה בחדר הזה, לא הצלחתם למצוא את הכתר היקר שלנו, אל תוותרו! הנה הטריק: היא התחבאה בעדינות על המדף, ממש מעל המיטה, בין כמה ספרים לצמח. מסובך, לא?
מבחן IQ: לשטוף את הכתר החבוי בחדר השינה כדי להיות גאון

מסקנה

בין אם מצאתם את הכתר ובין אם לא, אני מקווה שהאתגר הקטן הזה הוסיף קצת תבלין ליום שלכם. זכרו, העין רואה רק את מה שהמוח מוכן להבין. לאתגרים נוספים ולחדות הראייה עוד יותר, אל תשכחו לעקוב אחרי עמוד הפייסבוק שלנו. אנו שומרים עבורכם כל יום של תעלומות חדשות לפתרון !

אז הצלחתם לאתר את הכתר החבוי שלנו? שתפו את זמן הגילוי שלכם ואתגרו את חבריכם למצוא את הכתר מהר יותר מכם! נתראה מחר בפאזל חדש שבו תוכלו לבחון שוב את כישורי הבילוש החזותי שלכם. בהצלחה ומי ייתן והתפיסה החזקה ביותר תנצח!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.