מבחן IQ של אשליה אופטית: מצאו את העכבר הנסתר במטבח תוך 15 שניות

יקיריי הסקרנים, הנה חידה חדשה לבחון את כישורי ההתבוננות שלכם ואת מוחכם החד. הפעם, אנו טובלים את עצמנו בעולם הקולינרי של מטבח מאובזר. היזהר, אתגר היום שלך: לאתר את העכבר הגנב שמסתתר איפשהו, לא נראה ולא ידוע, מוכן לכרסם כל דבר שמגיע!

איפה העכבר הגנב?

דמיינו את עצמכם בתוך מטבח ללא דופי שבו עוגיות, פירות וכלים מסודרים בצורה מסודרת על השיש. הכל נראה נורמלי, חוץ מזה. . . עכבר הזמין את עצמו למסיבה ומנסה להשתלב ברקע! נאמר כי רק 1% מהצופים מצליחים לזהות את הילדה השובבה תוך 15 שניות. אז, האם אתה מוכן להיות חלק מזה?

רמז למסלול: היזהרו מהארון

כדי להעלות אתכם על המסלול הנכון, אני מציע לכם להציץ במדפים שבהם מאוחסנים הצלחות והקערות. העכבר החמדן שוזר בין ערימות הכלים, חוטמו מכוון אל העוגיות כמו גלאי חמדן. אם ראית את זה, כל הכבוד, אתה יכול להתפאר שיש לך עין הנשר ! אם לא, המשיכו להפעיל את דעתכם כדי לשטוף את הגנב. יש לה את האוצר שלה גלוי לעין!

מחשבה אחרונה לפני שחוזרים לצוד

אשליות אופטיות הן פלאים למבחן החושים שלנו ולהבנת האופן שבו המוח שלנו תופס את העולם. אז, ספר לנו על זה: האם הצלחת לחשוף את עכבר המתיחה הזה בחיפוש אחר עוגיות? ואם כן, כמה זמן זה לקח לך? אל תתביישו, שתפו את הציונים והטיפים שלכם כדי לעזור לבלשים אחרים בחיפוש אחר המטמון שלהם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.