מדוע לשלושת המזלות האסטרולוגיים הללו יש יחסים כה מורכבים?

בעולם האסטרולוגיה, נראה שיש אנשים שחווים מצבים מורכבים יותר מאחרים. במיוחד בכל הנוגע ליחסים רומנטיים או רומנטיים. במאמר זה נחקור את הסיבות לכך שלשלושה מזלות אסטרולוגיים ספציפיים יש מערכות יחסים שלפעמים קשה לנהל באהבה. מזלות אלה הם תאומים, סרטן וגדי.

מזל תאומים: מזל כפול ומשתנה

מסתורין ואי-בהירות

מזל תאומים הוא מזל אוויר, הנשלט על ידי כוכב חמה, השולט גם בתחום התקשורת. הדואליות הטבועה בכוכב הלכת הזה יוצרת לעתים קרובות אמביוולנטיות מסוימת בקרב ילידי מזל תאומים, שיכולה להיראות מסתורית וקשה להצמיד אותה. אין זה נדיר שבני זוגם רואים בהם חמקמקים או לא אמינים.מה שעלול לגרום למתח ואי הבנה במערכת היחסים שלהם.,

צורך מתמיד בחידוש

עם זאת, יש סיבה נוספת מדוע Geminis לפעמים יש מערכות יחסים מורכבות: הצמא הבלתי נשלט שלהם לחידושים. ואכן, שעמום מייצג עבורם רעל אמיתי שהם מבקשים כל הזמן להימנע ממנו. למעשה, הם נוטים להכפיל חוויות וידע, מה שיכול להפוך אותם לא יציבים במיוחד ולא עקביים באהבה. לעתים רחוקות הם מתחייבים לטווח ארוך ולכן עשויים להיראות אנוכיים או מפוחדים במערכות היחסים הרומנטיות שלהם.

סרטן: רגישות יתר וחרדה

רגשות שקשה לנהל

בהשפעת הירח, ילידי סרטן הם לעתים קרובות רגישים מאוד וקשורים עמוקות למשפחתם. בעלי אופי מופנם למדי, הם מתקשים להביע את רגשותיהם בבירור ולפעמים נוטים לסגור על עצמם כאשר הם נפגעים. רגישות יתר זו יכולה להוביל לקונפליקטים במערכות היחסים שלהם, כי זה לא תמיד קל עבור השותף שלהם לפענח את הציפיות האמיתיות שלהם.

באותו נושא :  3 המזלות הללו יתחילו את הפרק המאושר ביותר בחייהם החל מדצמבר

צורך בביטחון ויציבות

בנוסף, לסרטן יש צורך קרביים ביציבות וביטחון, הן מבחינה חומרית והן מבחינה רגשית. לכן חיוני להם להיות מוקפים באנשים אמינים ומרגיעים, מה שעלול להוביל אותם להיות רכושניים או קנאים כחלק ממערכת היחסים הרומנטית שלהם. תכונות אופי אלה, למרות שהן עשויות להיות מובנות, מסבכות מאוד את יחסיהם עם אחרים ולפעמים אפילו יכולות להחיש את סופם של בני זוג.

גדי: קפדנות ודרישה

צוואת ברזל

מזל גדי הוא מזל אדמה, הנשלט על ידי כוכב הלכת שבתאי. הוא מייצג סדר, משמעת וקפדנות. לכן, הילידים של מזל גדי מונעים לעתים קרובות על ידי רצון בלתי מעורער ולא עוצרים בשום דבר כדי להשיג את מטרותיהם. נחישות זו יכולה להיות ראויה להערצה, אך היא יכולה להיתפס גם כחונקת או מוגזמת על ידי הסובבים אותם.

ציפיות שלעתים קרובות גבוהות מדי

בני מזל גדי נוטים להיות תובעניים מאוד כלפי עצמם, אך גם כלפי אחרים. הם בדרך כלל מציבים לעצמם סטנדרטים גבוהים מאוד ומצפים מבן זוגם לתמוך בהם ללא פשרות בחיפושם אחר הצלחה. דרישה מוגברת זו מקשה על יצירת מערכת יחסים המבוססת על אמון וכבוד הדדי.

כיצד סימנים אלה יכולים לשפר את מערכות היחסים שלהם?

כמובן, חשוב לזכור כי כל אדם הוא ייחודי וכי הסימן האסטרולוגי שלו הוא רק אלמנט אחד בין אחרים המשפיעים על אישיותו והתנהגויותיו. עם זאת, הנה כמה טיפים שיעזרו לילידי שלושת המזלות הללו לנהל טוב יותר את מערכות היחסים הרומנטיות שלהם:

  1. למזל תאומים לעבוד על התקשורת שלהם וללמוד לשתף יותר עם השותף שלהם כדי למנוע אי הבנות.:
  2. לסרטן נסו לקחת צעד אחורה ולא לתת לרגשות שלהם להציף אותם.: לטפח את ההערכה העצמית שלהם כדי למנוע חנק השותף שלהם.
  3. למזל גדי למד להתייחס ולקבל כי אהבה יכולה להיות גם שם נרדף לספונטניות וקלילות.: שחררו דרישות מסוימות שעלולות לפגוע במערכת היחסים שלהם.
באותו נושא :  הסימנים המהפנטים ביותר וטכניקות המניפולציה שלהם

לסיכום, לשלושת המזלות האסטרולוגיים הללו יש יחסים מורכבים בשל מאפיינים מסוימים ספציפיים לאישיותם. עם זאת, על ידי מודעות לקשיים אלה ועל ידי שאיפה לשנות היבטים מסוימים של התנהגותם, הם יוכלו לנהל חיי אהבה הרמוניים ומספקים יותר.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.