מדוע 2 המזלות האלה תמיד כל כך ברי מזל?

העולם של מזלות הוא עצום ומרתק, כאשר כל אדם מושפע מהכוכבים בדרכו הייחודית. עם זאת, כמה תצורות אסטרליות מדגישות נטיות המשפיעות באופן ספציפי על סימנים מסוימים. לכן, נראה כי המזל הוא לעתים קרובות יותר בצד של שני מזלות: שור וגדי. בואו ננסה להבין למה.

השפעת כוכבי הלכת על שני מזלות המזל הללו

לכל גלגל המזלות יש כוכב לכת שולט המשפיע על תכונות האופי, השאיפות והגורל שלהם. במקרה של מזל שור, כוכב הלכת ונוס שולט בכיפה, ואילו במקרה של גדי, זהו שבתאי. אפשר לחשוב שההשפעה הזו באה פשוט מקריות, אבל במציאות, היא מחזקת איכויות שכבר קיימות אצל האנשים האלה. בואו נחקור את זה בפירוט רב יותר.

שור וונוס: ההרמוניה בין רגישות לשאפתנות

שור הוא מזל אסטרולוגי הנשלט על ידי ונוסכוכב האהבה, היופי וההרמוניה., החיבור הזה עם ונוס מאפשר למזל שור לפתח רגישות אמנותית גדולה וחוש אסתטי חד. בנוסף, הוא מסוגל ליצור יחסים הרמוניים עם אחרים וליצור חילופי פוריות. זה נותן לו סיכוי יוצא דופן בתחום היחסים.

  1. שאיפה בונה: הקשר ההדוק הזה בין ונוס לכדור הארץ הופך את מזל שור למזל שאפתני מאוד, אך תמיד מחפש הרמוניה עם סביבתו. הטמפרמנט הזה מאפשר לבני מזל שור לנצל הזדמנויות שנקריות בדרכם מבלי לגרום למתח מיותר סביבם.
  2. קבוצת הכוכבים הפליאדות: במיתולוגיה היוונית, הפליאדות נחשבו לבנותיו של אטלס, הטיטאן האחראי לתמיכה בקמרון השמימי. מיקומו של מזל שור בקבוצת כוכבים זו הוא אחת הסיבות לכך שמזל זה תמיד היה קשור להצלחה ושגשוג חומריים.
באותו נושא :  אילו שינויים גדולים מחכים ל-3 המזלות האסטרולוגיים הללו בנובמבר?

גדי ושבתאי: סבלנות והתמדה להצלחה

מזל גדי, נשלט על ידי שבתאיכוכב המגבלות והניסיונות, הוא בעל אופי מאופק ומתחשב., היא לומדת מכל מצב, יהיו הנסיבות אשר יהיו. יכולתו ללמוד מניסיון העבר מעניקה לו תכונות של חוכמה ועוצמה פנימית המאפשרת לו להתגבר על אתגריו. לכן הוא נתפס לעתים קרובות כבר מזל.

  • תכונות אופי: סבלנות והתמדה הן תכונות חיוניות למזל גדי. ערכים אלה מאפשרים להם להתקדם בקצב שלהם, מבלי למהר ולקחת סיכונים מיותרים. זהירות זו מתוגמלת לעתים קרובות בהצלחה.
  • הקשר בין שבתאי ליופיטר: מזל גדי מושפע גם ממיקומו של יופיטר במזל קשת, ולכן הם נהנים מהגנה שמימית מודגשת. יופיטר מסמל צמיחה והתרחבות, ואילו שבתאי מסמל את הגבולות והצעדים הדרושים להשגת מטרות אלו.

כיצד ניתן לראות את מזלם בתחומים שונים?

מעבר לתכונות הטבועות בהם, המזל של שור וגדי בא לידי ביטוי גם בהיבטים שונים של חייהם: אוקטובר מסתמן כחודש מבשר טובות במיוחד לחילופים והזדמנויות לשני המזלות הללו. הנה כמה דוגמאות קונקרטיות:

אהבה ויחסים רומנטיים

בתחום האהבה, שור וגדי נראים לעתים קרובות ברי מזל. התכונות שלהם בהתאמה מאפשרות להם להקים חיים הרמוניים ומתמשכים כזוג. בנוסף, היכולת שלהם לתקשר ביעילות מטפחת חילופי דברים בונים בתוך מערכות היחסים שלהם.

הצלחה מקצועית וכלכלית

האמביציה של מזל שור והסבלנות של מזל גדי יכולות להוביל להצלחה מקצועית משמעותית. יום שישי נחשב לרוב ליום המזל בשבוע, ובמיוחד עבור שני המזלות הללו. באשר לשגשוג הכלכלי שלהם, השכל הישר והתובנה שלהם גם עוזרים להם להשקיע בחוכמה.

הזדמנויות מלהיבות

גם במצבים מורכבים או בלתי צפויים, שור וגדי מצליחים לעיתים קרובות לצאת עם ידם על העליונההודות ליכולת ההסתגלות שלהם וליכולתם לקבל את ההחלטות הנכונות., בדרך זו, גם מול מקרים קשים,הם נשארים כמו עוף החול, מסוגלים לקום מהאפר ולהפיק את המרב מההזדמנויות המציגות את עצמם.

באותו נושא :  הנה מה שצפוי למזלות האדמה מבחינה כלכלית, לשנת 2024

מסקנת ביניים

בסופו של דבר, ברור שלמזל שור ולמזל גדי יש כמה נכסים שלעתים קרובות הופכים את גורלם לסלחני וחיובי יותר מזה של מזלות אסטרולוגיים אחרים. עם זאת, כל אדם נשאר ייחודי וכל אחד חייב להתוות את הנתיב שלו, ללא קשר למזל הכוכבים שלו.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.