מדוע 2 המזלות האסטרולוגיים הללו ישגשגו באמצע השבוע? האסטרולוגיה מגלה לכם הכל.

לכוכבים יש לעתים קרובות השפעה על חיי היומיום שלנו, והשפעתם יכולה להשתנות משבוע לשבוע. במאמר זה נגלה מדוע דווקא שני מזלות אסטרולוגיים יחוו תקופה של הצלחה באמצע השבוע. אנחנו גם חושפים את התחומים שבהם הם יהיו המוצלחים ביותר.

מדוע אמצע השבוע חיובי?סימנים אסטרולוגיים

אמצע השבוע הוא בדרך כלל שלישי, רביעי וחמישי. במהלך תקופה זו, מספר גורמים אסטרליים יכולים להשפיע באופן חיובי על הסימנים האסטרולוגיים הנוגעים בדבר:

  • מיקומם של כוכבי הלכת בבתיהם יקדם תקשורת טובה יותר והזדמנויות צמיחה.
  • ההיבטים בין כוכבי לכת שונים יהיו הרמוניים, מה שיוביל לאקלים התורם להצלחה ולהחלטות טובות.
  • מעברים פלנטריים ספציפיים יכולים להמריץ מזלות אסטרולוגיים מסוימים, מה שהופך אותם פתוחים יותר לרעיונות ושינויים חדשים.

מהם 2 הסימנים האסטרולוגיים הנוגעים בדבר?

לאחר ניתוח העמדות האסטרליות של השבוע הזה, נראה כי המזלות של שור ועקרב יהיו המועילים ביותר בתקופה זו. הנה הסיבה:

מזל שור: אנרגיה מחודשת וביטחון עצמי מוגבר

מזל שור הוא מזל אדמה, הידוע בהתמדה שלו וביכולתו לנוע בקצב שלו. באמצע השבוע, מאדים יעבור דרך סקטור התקשורת של מזל שור, ויציע לו אנרגיה חדשה ונחושה לבטא את רעיונותיו וצרכיו.

בנוסף, יופיטר, כוכב ההתפשטות, יהיה גם ממוקם היטב לטפח את ההצלחה וההגשמה האישית של מזל שור. תצורה אסטרלית זו תעניק להם את הביטחון לנקוט יוזמות נועזות ולצאת מאזור הנוחות שלהם.

עקרב: אינטואיציה חדה ותחושת הזדמנות

עקרב, מזל מים עמוק ומסתורי, ייהנה מנוכחותו של מרקורי, כוכב התקשורת והמסחר, במגזר המקצועי שלו. זה יגביר את האינטואיציה שלו, יאפשר לו לרחרח את ההזדמנויות הטובות ביותר ולהיות אסטרטגי בבחירות שלו.

באותו נושא :  בסוף השבוע של 18-19 בנובמבר, 3 המזלות הללו יחוו רגעים אינטנסיביים באהבה, על פי האסטרולוגיה.

בנוסף, הירח גם עובר דרך מזל עקרב בתקופה זו יביא רגשות עזים, כי מנותח היטב, יכול לשמש מקור השראה ומוטיבציה לנוע קדימה ולממש את הפרויקטים שלהם.

באילו תחומים יפרחו המזלות האסטרולוגיים הללו?

כעת, לאחר שזיהינו את הסימנים האסטרולוגיים הנוגעים בדבר, בואו נסתכל על התחומים שבהם יהיה להם את סיכויי ההצלחה הטובים ביותר:

שור: מערכות יחסים וטכנולוגיות חדשות

הודות להשפעתו החיובית של מאדים בתחום התקשורת שלהם, בני מזל שור יצליחו במיוחד בכל הדברים הבין-אישיים. הם יוכלו לפתח שותפויות חדשות, לנהל משא ומתן על חוזים או לטעון את עצמם בהצלחה בסביבה המקצועית שלהם.

מזל שור הוא מזל הנשלט על ידי ונוס, כוכב האסתטיקה והנוחות, ילידי מזל זה יימשכו גם על ידי טכנולוגיות חדשות ועיצוב. זה יכול להיות מתורגם לרצון לחדש או לשפר את כישוריהם בתחום זה, ומאפשר להם להתבלט מהמתחרים.

עקרב: פרויקטים פיננסיים ואמנותיים

בשל נוכחותו של מרקורי במגזר המקצועי שלהם, עקרבים יוכלו לנצל את הכישרון שלהם כדי לבצע עסקאות פיננסיות יפות. בין אם מדובר בהשקעות, השקעות או ניהול תקציב, ילידי המזל הזה יידעו לקבל את ההחלטות הנכונות באמצע השבוע.

בנוסף, מכיוון שהירח משפיע גם על היצירתיות שלהם בתקופה זו, העקרבים יהיו טובים במיוחד בביטוי רגשותיהם ורגישותם באמצעות פרויקטים אמנותיים. זה עשוי להיות נוגע מוסיקה, ציור, כתיבה או צילום.

איזו עצה להפיק את המרב מתקופה זו?

על מנת להפיק את המרב מההשפעות האסטרליות החיוביות הללו, הנה כמה המלצות למזל שור ועקרב:

  1. קח את הזמן לנתח vהמטרות וסדרי העדיפויות שלנו כדי לזהות בבירור מה אתה רוצה להשיג.
  2. היו עם ראש פתוח ואל תהססו לחקור אפיקים חדשים, גם אם הם מחוץ לתחום המומחיות הרגיל שלכם.
  3. התחבר עם הסובבים אותך, בין אם זה להחליף רעיונות, לבקש עצה או לשתף את ההצלחות שלך.
  4. לבסוף, נצל את הזמן הזה כדי לתת לעצמך קצת זמן פנוי להירגע, כי מוח נח יהיה מסוגל טוב יותר לנצל את ההזדמנויות שמתעוררות.
באותו נושא :  2 המזלות האסטרולוגיים המפתים ביותר.

לסיכום, אמצע השבוע מבטיח להיות פורה במיוחד עבור המזלות האסטרולוגיים של שור ועקרב, בזכות ההשפעות האסטרליות החיוביות שיאפשרו להם להצליח בתחומים שונים כמו מערכות יחסים, טכנולוגיות חדשות, כספים ופרויקטים אמנותיים. כדי להפיק את המרב מתקופה זו, חיוני להישאר קשובים להזדמנויות המתעוררות ולאמץ גישה פרואקטיבית ונועזת.

 

mm
פורסם על ידי Judith

רכזת מתמחה באסטרולוגיה ובפסיכולוגיה עבור אתר אינטרנט מוכר.