מהו הסימן הרעיל ביותר של גלגל המזלות, באהבה ובידידות?

כל אדם הוא ייחודי, עם זאת, השפעת הכוכבים יכולה ליצור דמיון בין אנשים השייכים לאותו מזל אסטרולוגי. לחלק מהסימנים יש מוניטין של מאתגרים במיוחד מבחינה רגשית ובינאישית, אך איזה מהם נחשב לרעיל ביותר? במאמר זה, ננתח את ההיבטים השליליים של כל מזל כוכב כדי לענות על שאלה שנויה במחלוקת זו.

ארבעת האלמנטים

גלגל המזלות מחולק לארבע קבוצות נפרדות על פי היסודות: אדמה, אוויר, מים ואש. אלמנטים אלה משפיעים מאוד על אישיותם והתנהגויותיהם של יחידים.

  1. כדור הארץ שור, בתולה, גדי:
  2. אוויר תאומים, מאזניים, דלי:
  3. מים סרטן, עקרב, דגים:
  4. אש טלה, אריה, קשת:

בחינת היבטים שליליים לפי אלמנט

כדור הארץ: יציבות ונוקשות

מזלות כדור הארץ הם בדרך כלל יציבים וקשורים לביטחונם החומרי. זה יכול לגרום להם להיות עקשנים, לא גמישים, ולא ששים להשתנות. כאשר הם כועסים, הם יכולים להיות כועסים ונוטרי טינה.

שור

מזל שור מפורסם בזכות ראשו דמוי הפרד ואהבתו ליוקרה. הם יכולים להיות רכושניים יתר על המידה כלפי הקרובים אליהם, מה שיכול ליצור מתח וקנאה. התנהגויות רעילות אלה יכולות לשנות קשרים של אהבה וידידות אם אינן מבוקרות.

בתולה

מזל בתולה יש נטייה לביקורת ופרפקציוניזם, אשר יכול להשפיע לרעה על היחסים שלהם. לאנשים ילידי מזל בתולה יש לעתים קרובות ציפיות לא מציאותיות מעצמם ומאחרים, מה שעלול לגרום לאכזבה וקונפליקט.

גדי

בני מזל גדי יכולים לפעמים להיות שאפתניים ואנוכיים מדי, ולהקריב מערכות יחסים אישיות כדי להשיג את מטרותיהם. הצורך שלו בשליטה וחוסר גמישות הם כולם גישות מזיקות באהבה ובידידות.

באותו נושא :  ירח מלא ב-27 בדצמבר, 2 מזלות אסטרולוגיים מאוד קשים מבחינה רגשית בגלל הירח.

אוויר: תקשורת ושטחיות

מזלות אוויר הם מאסטרים של תקשורת וראש פתוח מאוד. עם זאת, הם עשויים גם להיות חסרי כנות ומתקשים ליצור קשרים עמוקים ואותנטיים עם אחרים.

ג'מיני

בני מזל תאומים ידועים בדואליות ובהפכפכות שלהם. כתוצאה מכך, הם עשויים להיראות חמקמקים ולשחק משחק כפול במערכות היחסים שלהם. עבור חלקם, פעולותיו של מזל תאומים עשויות להיראות אנוכיות ומניפולטיביות, המכוונות לרגשותיהם של הקרובים להם.

מאזניים

מתוך דאגה להרמוניה ואיזון, מאזניים שואף לרצות את כולם. הצד השני של המטבע בידידות או באהבה טמון בנטייתה המצערת לתמרן את יקיריה כדי להימנע מעימותים.

דלי

מזל דלי הוא מזל מאוד עצמאי ונון-קונפורמיסטי, שנתפס לעתים קרובות כמרוחק ומנותק. קור רגשי זה יכול להוביל לאי הבנות וקונפליקטים במערכות יחסים רומנטיות וחברויות.

מים: רגשות עזים ורגישות

מזלות מים הם רגשיים ורגישים מאוד. האינטואיציה הגבוהה שלהם גורמת להם להיות אמפתיים כלפי אחרים, אבל רגישות היתר שלהם יכולה גם ליצור מתח ודרמה כאשר רגשותיהם רותחים.

סרטן

באופן טבעי מגן ומחובר לעבר, סרטן יכול להיות רכושני כלפי הקרובים להם. בנוסף, לעתים קרובות הוא מתקשה לבטא את רגשותיו, ומעדיף לשלוט בהם ולחנוק אותם עד שהוא מתפוצץ בכעס או בעצב.

עקרב

עקרב הוא כנראה המזל האינטנסיבי והנלהב ביותר של גלגל המזלות. רגשותיהם עמוקים ולעיתים הרסניים, מה שעלול להפוך את הקנאה והרכושנות שלהם למסוכנים במיוחד באהבה או בידידות.

דגים

מזל דגים נשלט על ידי רגשותיהם, מה שמעמיד אותם בסיכון לאבד שליטה. אנשים שנולדו תחת סימן זה עשויים להיות רגישים ורגישים מדי להערות של אחרים ולמצוא מקלט בחלומותיהם כדי להימנע מהתמודדות עם המציאות.

אש: תשוקה ואימפולסיביות

מזלות האש ידועים באנרגיה חסרת הגבולות שלהם ובנכונותם לחיות את הרגע במלואו. תשוקה לוהטת זו, לעומת זאת, יכולה להצית ולגרום לקונפליקט כאשר הם פועלים באופן אימפולסיבי מבלי לחשוב על ההשלכות.

באותו נושא :  הם לא עוצרים בכלום, בודקים את הסימנים האסטרולוגיים האמיצים האלה

רם

בני מזל טלה נתפסים לעתים קרובות כמנהיגים טבעיים, אך נטייתם להסתער קדימה יכולה גם לפגוע בו. הוא מתקשה לקבל פשרות ומעשיו חסרי המחשבה עלולים לגרום לעימותים עם הקרובים אליו.

אריה

כשהם זקוקים להכרה ולהערצה, בני מזל אריה יכולים להיות שתלטנים ויהירים. הציפיות המוגזמות שלהם לפעמים מחבריהם ומאהביהם יכולות ליצור מתח ויריבות ביחסים הבין-אישיים שלהם.

קשת

בני מזל קשת רעבים לחופש ולהרפתקאות, אך הצד חסר הדאגות וחסר האחריות שלהם עלול לגרום לבעיות באהבה ובחברות. לעתים קרובות נתפס כנער נצחי, אין זה נדיר עבורו לפגוע יקיריו מבלי להתכוון לעשות זאת בשל חוסר בגרות.

פסק דין: איזה סימן רעיל יותר?

לכל המזלות האסטרולוגיים יש תכונות שעלולות להיות רעילות לסובבים אותם. עם זאת, בהתבסס על המאפיינים השונים שנבדקו, עקרב נראה להתבלט על העוצמה הרגשית שלה ואת הנטייה לקנאה, אשר יכול להיות השלכות מזיקות במיוחד באהבה וידידות.

עם זאת, חיוני לסייג הצהרה זו על ידי לזכור שכולם שולטים במעשיהם ובהתנהגויותיהם. אסטרולוגיה לא צריכה להיות תירוץ להצדיק עמדות שליליות, אלא כלי להבנת עצמך ואחרים כדי לחיות טוב יותר יחד.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.