מהי צורת כפות הרגליים שלך? הנה מה שזה אומר על האישיות שלך

קוראים יקרים, היום, אנחנו הולכים לדרוך על שטח בלתי צפוי למדי: זה של קשת כף הרגל! נכון, מי היה מאמין של-36 העצמות ו-33 המפרקים האלה שנושאים אותנו יום אחרי יום יהיה כל כך הרבה מה לומר על האישיות שלנו? אז שבו, תפסו את הרגל (תרתי משמע!) ובואו ניתן לשליחים הדיסקרטיים האלה לדבר יחד.

ראשית קח את הזמן כדי לבחון את צורת כף הרגל שלך. לאיזה דגם הוא הכי דומה? מוכן? אז בואו נסתכל על עצמכם!

מבחן אישיות: גלה ללא דיחוי מה צורת כפות הרגליים שלך

רגל מס’ 1: כף הרגל המצרית

דמיינו ירידה חיננית מהבוהן הגדולה אל הקטנה, כמו מנגינה מתוקה. זו הרגל המצרית! אתה, ה אמני החייםיש לכם דמיון חסר גבולות ואופטימיות שגורמת לשמשות הבהירות ביותר להחוויר בהשוואה אליהן., היזהר, עם זאת, הנטייה שלך להפיץ את עצמך רזה מדי, להישאר במסלול!

רגל מס’ 2: כף הרגל הרומית

שלום כף רגל רומאית יקרה, אתה שמציג בגאווה את אצבעות רגליך כמעט מיושרות כאילו לצעוק לכל העולם: ” אני מנהיג מלידה ! ». אתם, החברתיים שבלבכם, בונים חברויות חזקות ומתמשכות. שום דבר לא מפחיד אותך, אתה מתמודד עם החיים עם חוסן בלתי פוסק. יש לנו מזל גדול שיש לנו אתכם כחברים!

רגל מס’ 3: כף הרגל היוונית

כף הרגל היוונית, עם הבוהן השנייה השולטת בכיפה, היאחבר של אנשים עליזים וחברותיים. אתם מנהלים חיים פעילים ותמיד מוכנים להשקיע בפרויקטים משותפים. המשיכו להאיר את חיי היומיום שלנו עם האנרגיה החיובית שלכם!

רגל מס’ 4: הבוהן המחודדת

כף הרגל עם הבוהן הגדולה המלכותית, זה אתה! אתם מקרינים עדינות ואמפתיה שהופכים אותך לחבר המושלם. היזהר, עם זאת, לא לשכוח את עצמך בחיפושך אחר רווחתם של אחרים. שמור על עצמך!

זכרו, קוראים יקרים, שהשורות הללו נכתבות בחיוך וברצון לגרום לכם לגלות צד שובב של עצמכם. אל תיקחו הכל כפשוטו, אבל אם זה מעורר את סקרנותכם, למה שלא תמשיכו לחקור את הצדדים שלכם איש חשוב ? אחרי הכל, לדעת את עצמך הוא כבר צעד לקראת עצמך.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.