מהי תנוחת השינה האהובה עליך? הנה המשמעות הלא מודעת שלה על האישיות שלך

גילינו מבחן פשוט שיכול לגלות הרבה על מי שאתה. הוא מאוד ישיר. צפה בסרטוןתמונה להלן ובחר את המיקום שבו אתה מתכנן לישון בתדירות הגבוהה ביותר.

מבחן אישיות

אם אתה לא יכול להירדם בלי להוציא את הברכיים החוצה בזמן שאתה שוכב על הצד, אז אתה אדם רגוע ואמין. לא קל להיעלב, ואתה לא מפחד מהעתיד. אתם מחייכים אפילו בבוקר האומלל ביותר של החורף, ואתם מסתגלים בצורה חלקה כמעט לכל שינוי שקורה בחייכם.

אם אתם ישנים בעיקר בתנוחה עוברית, אז לעתים קרובות אתם מרגישים צורך להיות מוגנים, מובנים ואוהדים אתכם. בכך שאתם עוטפים את עצמכם בדרך זו, אתם מנסים לנתק את עצמכם מהבעיות שאתם מתמודדים איתן בעולם הסובב אתכם. הפורקן המושלם לכישרונות ולפוטנציאל שלך יהיה לצייר תמונות, ללמוד לרקוד או לנהל בלוג.

אם אתה ישן על הבטן עם הידיים והרגליים מורחבות, אז אתה מנהיג. אתם אימפולסיביים ולוקחים יוזמה ומוודאים שיש סדר בחיים האישיים והמקצועיים שלכם. אתם כנראה מעדיפים לתכנן הכל מראש ואתם לא חובבי הפתעות. היכולת שלך להתמיד ותחושת האחריות שלך עוזרים לך להשיג הצלחה גדולה.

אם אתה ישן על הגב, אז אתה כנראה אדם חיובי שאוהב את החיים, רגיל להיות במרכז תשומת הלב, ונהנה מחברה טובה. אתה עובד קשה ובהתמדה, אבל באופן רציונלי, תמיד מעדיף לומר את האמת. אנשים שישנים במצב זה לעתים קרובות יש אישיות חזקה מאוד.

אם אתה ישן כמו חייל שעומד דום, שוכב על הגב עם הידיים לצדדים, אז אתה כנראה אדם מותאם היטבשיודע מה המטרות שלהם בחיים ושואף להשיג אותן בצורה נחושה., אתם יכולים להיות קפדניים, בררנים ותובעניים, אבל אתם דורשים את רוב עצמכם מעל הכל.

אם אתה ישן כמו אנפה, עם רגל אחת למעלה, אז סביר להניח שיש לך אישיות בלתי צפויה שנמשך לעתים קרובות לכל מיני הרפתקאות, בעוד מצב הרוח שלך יכול להשתנות כל כך מהר שזה יכול להיות מבלבל עבור הסובבים אותך. לעתים קרובות, אתה מתקשה לקבל החלטה ולקבל בחירה. באופן כללי, בעבודה ובחיים בכלל, יש לך העדפה ליציבות, שקט ושלווה, ויסודיות.

באותו נושא :  מה עושים קודם, באופן אינסטינקטיבי (בלי לחשוב)? הנה מה שזה אומר לגביך

ואם אתה ישן בתנוחות שונות ולא רק אחת, אז זה מצביע על כך שיש לך איש חשוב רב פנים שיש לו עומקים נסתרים שאפילו אתם עדיין לא מבינים עד הסוף.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.