מה המשמעות של הסמל האסטרולוגי שלך? הסברים של אסטרולוג

אסטרולוגיה היא מדע עתיק החוקר את השפעת הכוכבים על האישיות, ההתנהגויות והאירועים של חיינו. הוא מבוסס על לימוד סמלים אסטרולוגיים, המייצגים כל אחד משנים עשר המזלות. סמלים אלה משמשים כדי לקבוע את סימן השמש שלנו על פי תאריך הלידה שלנו, כמו גם לנתח היבטים של מפת הלידה שלנו. כדי להבין טוב יותר מה סמלים אלה אומרים עלינו, אסטרולוג מקצועי נותן לנו את הבהרותיו.

שנים עשר המזלות האסטרולוגיים וסמליהם

 1. רם: טלה הוא המזל הראשון של גלגל המזלות, המיוצג על ידי סמל הדומה "V" עם קרניים מתעקלות כלפי מטה. סימן זה מסמל אנרגיה, פעולה, כוח ופזיזות.
 2. שור: מזל שור הוא מזל הכוכב השני, המודגם על ידי עיגול עם קרניים בראשו. הוא מייצג את אופיו היציב, הסבלני והנאמן של מזל שור, כמו גם את טעמם לנוחות ולהנאות החיים.
 3. ג'מיני: סמל מזל תאומים מורכב משני מקטעים אנכיים המחוברים בקו אופקי. מזל זה משקף את הדואליות של מזל תאומים, את יכולתו לתקשר ואת סקרנותו האינטלקטואלית.
 4. סרטן: מיוצג על ידי סמל "69" הפוך, סרטן מבטא את הרגישות, ההגנה, המשפחה וההתקשרות הרגשית הקשורים לסימן מים זה.
 5. אריה: האריה מאויר על ידי עיגול עם זנב בצורת ספירלה הזורם שמאלה. מזל זה מסמל את נדיבותו, כוח הרצון, מנהיגותו ושאפתנותו של ליאו.
 6. בתולה: סמל מזל בתולה, בדומה לאות M עם אבזם ברגל האחרונה, מייצג את הפרפקציוניזם, הניתוח, הצניעות ותשומת הלב לפרטים הייחודיים למזל אדמה זה.
 7. מאזניים: מאזניים מסומל על ידי פס אופקי הנשען על חצי עיגול המזכיר סולם. כמזלות אוויר הקשורים לאיזון, הוא נשען על שיתוף פעולה, דיפלומטיה, הרמוניה ואסתטיקה.
 8. עקרב: העקרב מיוצג על ידי "M" הפוך, עם חץ המצביע כלפי מעלה ימינה. סמלו חושף את התשוקה, האינטנסיביות, השינוי והריפוי הקשורים לסימן מים זה.
 9. קשת: למזל קשת יש חץ המכוון כלפי מעלה ימינה, המסמל את ההתלהבות, האופטימיות, החיפוש אחר האמת והצמא להרפתקה המאפיינים את מזל האש הזה.
 10. גדי: מזל גדי מיוצג על ידי סמל בצורת "N" הפוך עם לולאה. הוא מעביר את השאפתנות, המשמעת, האחריות והמבנה הטבועים במזל אדמה זה.
 11. דלי: מזל דלי מסומל על ידי שני גלים אופקיים מקבילים, המעוררים את זרימת האנרגיה והרעיונות, היצירתיות, העצמאות וההומניטריות המאפיינים את מזל האוויר הזה.
 12. דגים: סמל מזל דגים דומה לשני דגים השוחים זה כנגד זה, וממחיש את הרגישות, האמפתיה, הרוחניות והמיסטיקה של מזל מים זה.
באותו נושא :  ביום חמישי של טרנספורמציה, המזלות הסיניים האלה הולכים לחוות שינוי גדול עם הירח החדש

תפקידם של סמלים אסטרולוגיים בניתוח מפת לידה

סמלים אסטרולוגיים אינם קשורים רק למזלות גלגל המזלות ומזל השמש שלנו, אלא גם למיקומים השונים של כוכבי הלכת בהורוסקופ שלנו. הם הבסיס לניתוח ההיבטים בין אלמנטים אלה ולהבנת ההשפעות המשולבות על אישיותנו וגורלנו. על ידי לימוד מפת הלידה שלנו, האסטרולוג יכול לפרש את המסרים החבויים מאחורי סמלים אלה ולעזור לנו לגלות את נקודות החוזק, החולשות ואורח החיים שלנו.

מזלות העולה והירח

מלבד מזל השמש שלנו, סמלים אסטרולוגיים קשורים גם למזל העולה שלנו, המייצג את הנקודה באופק שעלתה מזרחה בזמן לידתנו, כמו גם את מזל הירח שלנו. הראשון קשור לאופן שבו אנו נראים לעולם, ואילו האחרון מבטא את הצד הרגשי והאינסטינקטיבי שלנו. שלושת האלמנטים הללו יחד מציעים תובנה שלמה יותר על אישיותנו ואופיינו.

היבטים בין כוכבי הלכת

על ידי לימוד מיקומם של כוכבי הלכת במפת הלידה שלנו, אסטרולוג משתמש בסמלים שלהם כדי לקבוע כיצד הם מתקשרים זה עם זה. ניתוח זה שופך אור על המתחים, האתגרים וההזדמנויות שניתן להשתמש בהם כדי לזהות אתהם נוכחים בחיינו בהתאם להיבטים הנוצרים בין המרכיבים השונים של מפת הלידה שלנו – כגון התנגדות, חיבור, טרין או סקסטילי. אומנותו של האסטרולוג טמונה ביכולתו לתרגם את היחסים הללו להשלכות קונקרטיות על המסע האישי שלנו.

פרשנות אסטרולוג לסמלים

בדיוק כפי שתמונה שווה אלף מילים, לסמלים אסטרולוגיים יש עושר סמלי החורג הרבה מעבר לייצוגם החזותי גרידא. הם מאפשרים לך להביע מושגים מורכבים בצורה פשוטה ותמציתית, מה שמקל על אסטרולוג מקצועי לנתח את מפת הלידה שלנו. אז הוא יוכל להבחין בין המרכיבים החיוניים שיש לקחת בחשבון בחיינו, לבין אלה שהם פחות משפיעים או זמניים.

באותו נושא :  סוף השבוע הראשון של ינואר ימלא את 4 המזלות הללו באושר. קסם הוא צו השעה

תוך התחשבות בהקשר האישי

כאשר אסטרולוג מפרש את הסמלים האסטרולוגיים של אדם, הוא או היא לוקחים בחשבון לא רק את המיקום הכללי של הכוכבים בזמן לידתו, אלא גם את ההיסטוריה האישית שלו, סביבתו ושאיפותיו. לפיכך, המסרים המועברים על ידי סמלים אינם אוניברסליים: הם משתנים בהתאם למאפיינים של כל אדם, מה שהופך את האסטרולוגיה לכלי אישי להכיר את עצמך טוב יותר ולהתמודד עם אתגרי החיים.

השימוש בשיטות מודרניות

כיום, אסטרולוגים נהנים מכלים מודרניים כדי להקל על עבודתם של פירוש סמלים. לדוגמה יישומים מיוחדים זמינים כעת כדי ליצור במהירות תרשימי שמיים מדויקים ואיכותיים, המאפשרים לאנשי מקצוע לחסוך זמן ולהתמקד במשימה העיקרית שלהם: מתן ייעוץ מושכל ומותאם אישית לכל אחד מלקוחותיהם.

סמלים אסטרולוגיים ממלאים תפקיד מרכזי באמנות האסטרולוגיה. הם מאפשרים לנו לגשת לרמה עמוקה של הבנה של האישיות שלנו, הפוטנציאל שלנו ואת נתיב החיים שלנו. עם הארה של אסטרולוג מקצועי, אנו יכולים להפיק את המרב מהסמלים הללו כדי לפתח את הפוטנציאל שלנו, להתגבר על מכשולים ולהגשים את שאיפותינו העמוקות ביותר.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.