מה שאתה רואה ראשון חושף את הנכסים הטובים ביותר שלך בעבודה!

העין האנושית מוקסמת מתעלומות והפתעות, וקסם האשליות האופטיות אינו יוצא מן הכלל. תארו לעצמכם גרפיקה שלווה אשר, במבט פשוט, יכול ליידע אותנו על האישיות המקצועית שלנו; האם אתה רואה דמות נשית או ערימת עלים במבט ראשון? זה בדיוק מה שהאשליה האופטית החדשה הזו מתיימרת לחשוף, לבחון את התפיסה שלנו ואולי להצביע אם אנחנו עובדים קשה או שיש לנו מכשולים להתגבר עליהם כדי להשיג את המטרות שלנו.

התגלות האשליה

בואו נצלול לעולם שבו אמנות ופסיכולוגיה נפגשות כדי לפענח מה התפיסות שלנו מגלות על האישיות שלנו בעבודה. לדברי פסיכולוגים,אשליה אופטית זה שאנחנו מסתכלים עליו היום הוא הרבה מעבר לתחביב משעשע; זה אכן יכול לתת לנו רמזים לגבי האוריינטציה המקצועית שלנו.

פרשנויות וקונוטציות מקצועיות

הגרפיקה בשלב המדובר שתי תמונות נפרדות: א אישה עומדת בגינה וכן אשכולות של עלים שזורים זה בזה. מה שאתם רואים באופן ספונטני מלכתחילה הוא לא רק עניין של מראה, אלא יכול גם להמחיש את הלך הרוח שלכם כלפי העבודה.

מי שמבחין בסדינים במבט ראשון נוטה להיות אנשים מסורים מאוד למקצוע שלהם. רחוק מלהיות עובדים פשוטים, הם מתוארים כבעלי ברית בעלי ערך עבור עמיתיהם, אבל הם נושאים בתוכם את השאלה הנצחית: " האם אני עושה מספיק? »

לעומת זאת, אם זו דמות האישה שתופסת את עינך ראשונה, זה יכול להיות שאתה אוחז ב שאלות קיומיותאולי נאבק באיזון בית-עבודה., מגמה זו יכולה להצביע על מאבק למצוא את הזמן לטפח קשרים אישיים תוך חתירה למטרות קריירה.

תגובות אישיות וקולקטיביות

המאמר המקורי מראה לנו שאשליה זו עוררה תגובות מגוונות ולעיתים חזקות. על ידי חקירת תגובות ותגובות מתוך המאמר אנו מגלים מגוון רחב של דעות המראות עד כמה הנפש שלנו יכולה להיות מגוונת. שיתופים אישיים מציעים תובנה מרתקת על האופן שבו אנשים תופסים את עצמם ואת עמיתיהם בהקשר של עבודתם. זהו דיון המזמין את כולם להתבוננות פנימית כנה על הקשר שלהם לעבודה ולהישגים מקצועיים.

באותו נושא :  חידה: איזו אישה תביא הביתה יותר מים?

הארת פרופילים מקצועיים

האשליה אופטית מסכם בהדגשת עובדה ברורה אך עמוקה: התפיסה החזותית שלנו יכולה להיות מרכיב נוסף להבנת הפרופיל המקצועי שלנו. אולי הגיע הזמן לחשוב אחרת על איך אנחנו עובדים ואיך אנחנו מרגישים לגבי הביצועים והשאיפות שלנו, בזכות הרמזים שנחשפים על ידי התגובה הראשונית שלנו לאשליה זו.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.