מולד הירח ב-10 בפברואר לא יחסוך את מזלות המים הללו, על פי האסטרולוגיה

ה 10 בפברואר ירח חדש זהו זמן חשוב עבור כל המזלות, אך הוא ישפיע במיוחד על מזלות המים. סרטן, עקרב ודגים יצטרכו להכין את עצמם לעבור זמנים אינטנסיביים, הן מבחינה רגשית והן בחיי היומיום שלהם. במאמר זה נסביר כיצד הירח החדש הזה ישפיע על המזלות הללו ואילו הזדמנויות יכולות לנבוע ממנו.

מדוע הירח החדש משפיע דווקא על מזלות המים?

ירחים חדשים נחשבים בדרך כלל לזמן המושלם לקחת על עצמכם פרויקטים חדשים, לבצע שינויים בחייכם או לצאת להרפתקאות חדשות. עם זאת, הירח החדש ב -10 בפברואר יתרחש כאשר כמה כוכבי לכת נמצאים במיקומים אסטרולוגיים שיכולים להביא אתגרים עבור מזלות מים.

מזל השמש של הירח החדש נמצא בדלימזל אוויר הידוע בעצמאותו, יצירתיותו ואהבתו לחופש., יחד עם זאת, גם מאדים, צדק ונוגה נמצאים במזל זה, מה שעלול ליצור מתחים למזלות המים. לעתים קרובות הם מעריכים יציבות, ביטחון ומערכות יחסים עמוקות, שיכולות להיות קשות לפיוס עם אנרגיית ההתחדשות וההרפתקה של מזל דלי.

כיצד ישפיע מולד הירח על כל אחד ממזלות המים?

סרטן

עבור סרטןמולד הירח הזה עלול להעלות שאלות על חייהם האישיים והמקצועיים., חשוב להם להישאר גמישים מול השינוי ולא להיכנע לפחד מהלא נודע. סרטן יצטרך גם להיות מוכן לקחת סיכונים ולקבל את האתגרים שיתעוררו. ברמה חיובית יותר, הירח החדש עשוי להציע להם נקודות מבט חדשות והזדמנויות בלתי צפויות לנצל.

עקרב

ב עקרביםייתכן שמולד הירח יגרום לעימותים עם יקיריהם או עמיתיהם., מתחים אלה עשויים להיות תוצאה של חילוקי דעות, אך הם עשויים גם להיות מטופחים על ידי האנרגיה של מזל דלי. בני מזל עקרב יצטרכו ללמוד להרפות, לתקשר בפתיחות רבה יותר ולגלות הבנה כלפי אחרים. תקופה זו גם תורמת להם להגדיר מחדש את מטרותיהם ואולי לפתח פרויקטים חדשים.

באותו נושא :  האם בקרוב יימצא שלווה פנימית למזלות הללו? מי הם?

דגים

לבסוף, עבור דגיםמולד הירח יאפשר להם להרהר לעומק על עתידם ועל הבחירות שעליהם לעשות., הם עשויים להרגיש צורך לרדת לשורש הדברים בכוחות עצמם ולקבל החלטות חשובות. עם זאת, זה חיוני עבור מזל דגים לא להיות מוצף על ידי הרגשות שלהם כדי למנוע כניעה ללחץ שיכול לבוא מתקופה קדחתנית זו.

מהן ההזדמנויות לשלטי מים?

למרות האתגרים שהירח החדש מציב, ישנם גם כמה הזדמנויות לשלטי מים. הנה כמה מהם:

  1. פרויקטים חדשים נצלו את האנרגיה המחודשת הזו כדי לחקור רעיונות חדשים:
  2. רישות להכיר אנשים חדשים, להרחיב את המעגל החברתי או המקצועי שלך:
  3. חוויות חדשות היו נועזים ונסו משהו שמעולם לא עשיתם לפני כן:
  4. צמיחה אישית התבוננות פנימית וביקורת עצמית בונה כדי להתקדם בכל תחומי חייך:

לסיכום, מולד הירח ב-10 בפברואר מייצג זמן מפתח למזלות המים. יהיה חשוב לסרטן, לעקרב ולמזל דגים להישאר ערניים לשינויים אסטרולוגיים ולנצל הזדמנויות כשהם מתעוררים. האתגרים שמביא איתו הירח החדש יכולים להפוך לחוויות חיוביות אם הם יצליחו להתאים את התנהגותם ולנצל את האפשרויות החדשות שמציעה תצורה אסטרלית זו.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.