מולד הירח ב-8 באפריל במזל טלה יגרום לסדרה של אירועים חיוביים עבור 4 המזלות הללו

כשהאביב פורש את קסמיו, ירח חדש מ 8 אפריל ב רם מבטיח להתוות מסלול שלאירועים חיוביים עבור קומץ מזלות. התכוננו לגלות אילו ברי מזל יפיקו תועלת מההשתפכות הקוסמית המרעננת הזו.

כוחו הפזיז של מזל טלה

ה ירח חדש מזל טלה, מזל של אש והתחלה, מביא משב רוח של חיוניות ותעוזה לאוויר האביב. היא קוראת לפעולה, ומציעה את האנרגיה להתחיל פרויקטים חדשים או לנקוט יוזמות אמיצות. כמו בעיטת פתיחה שמימית אמיתית, שלב ירח זה מעודד אתכם לשחרר הרגלים ישנים ולאמץ שינוי בתשוקה.

במהלך תקופה זו, כולנו יכולים להרגיש את השפעת הירח החדש במזל טלה, אך זה יהיה מגרה במיוחד עבור מזלות מסוימים שיהיו מכווננים יותר לאנרגיה לוחמנית זו. המפתח הוא לפעול בביטחון, ללא היסוס, להציב כוונות חיוביות שיניבו פרי לאורך מחזור הירח. זה זמן טוב להמציא את עצמך מחדש ולהעז ללכת בדרכים לא נודעות.

טלה: התחדשות בקצות אצבעותיך

לילידי ה רםמולד הירח הזה הוא שם נרדף ללידה מחדש., בהיותם המאסטרים השמימיים של עצמם, הם מרגישים היערכות מושלמת בין תשוקותיהם לבין ההזדמנויות הנקרות בדרכם. זהו הזמן המושלם עבור בני מזל טלה לקחת את ההובלה ולהשיק את היוזמות שהם מבשלים כבר זמן רב. בין אם מבחינה מקצועית, אישית או רגשית, דלתות נפתחות בקלות מפתיעה.

בנוסף, אירוע אסטרולוגי זה מספק למזל טלה מנה נוספת של ביטחון עצמי. חיוני עבורם לנצל תקופה זו כדי להניח את היסודות לפרויקטים שאפתניים או לקבל החלטות חשובות. תעוזה תהיה בעלת הברית הטובה ביותר שלהם להפיק את המרב מהירח החדש הלוהט הזה.

באותו נושא :  ראש השנה הסיני כבר כאן (10 בפברואר 2024), מה יש לו להציע לגלגל המזלות שלכם?

מזל אריה: עלייה של פי עשרה באנרגיה היצירתית

ה אריהמזל אש בדיוק כמו מזל טלה, ירגיש גם הוא את ההשפעה המיטיבה של מולד הירח., היא מגבירה את היצירתיות שלהם ואת הרצון שלהם לביטוי, על ידי נשימת משב רוח רענן על הישגיהם האמנותיים או המקצועיים. עבור מזל אריה, הגיע הזמן לזרוח באור בהיר יותר ולהראות את אומנותם לעולם.

כוחו של הירח הזה גם מעודד את בני מזל אריה לקחת סיכונים מחושבים ולהתקדם עם הרעיונות הנועזים ביותר שלהם. עם המידה הנכונה של התלהבות ואמונה בלתי מעורערת בכישרונותיהם, הם יכולים לשאוף להכרה גדולה יותר ולהצלחה מהדהדת. הזדמנויות מנהיגות יכולות גם לצוץ, המאפשר להם להוביל על ידי דוגמה אישית ונדיבות.

מזל קשת: הרחבת אופקים

ה קשתבחיפוש מתמיד אחר התרחבות והרפתקה, מוצא בירח החדש הזה במזל טלה בעל ברית כדי להגשים את שאיפותיו., זהו זמן מפתח עבור בני מזל קשת שרוצים לחקור תחומי ידע חדשים או לצאת לפרויקטים נועזים בחיים. גבולות נראים פחות בלתי עבירים וחלומות נגישים יותר.

הדינמיות של שלב הירח הזה דוחפת את בני מזל קשת לחרוג מגבולותיהם ולצאת מאזור הנוחות שלהם. בין אם זה באמצעות נסיעות, אימונים או הרפתקה אינטלקטואלית, מעודדים אותם לנצל הזדמנויות לצמיחה אישית. זוהי תקופת שגשוג לגילוי, לשיתוף באמונותיהם ולהעשרה הרוחנית המאפיינת אותם כל כך.

מזל דלי: גל של חדשנות

ה דלימזל המביט אל העתיד, רוטט לקצב הירח החדש ורואה את הפוטנציאל החדשני שלו מוכפל פי עשרה., מי שעונד שלט זה מוזמן לחשוב אחרת ולהעז לנקוט בגישות חדשות, בין אם בחייו המקצועיים או האישיים. הירח החדש מציע להם חלון אידיאלי ליישם רעיונות משבשים ולהתבלט.

עם תנופה אסטרלית זו, בני מזל דלי יכולים בקלות להתנתק מהקונבנציונלי ולפלס נתיב משלהם. הגיע הזמן שהם יתנסו, ישיקו פרויקטים יוצאי דופן, ויגייסו אחרים למטרות המקוריות ביותר שלהם. מולד הירח משמש קרש קפיצה למי שחושב על מחר, מוטיבני מזל דלי להמציא מחדש את העולם בצלמם.

באותו נושא :  על פי האסטרולוגיה הסינית, 5 מזלות ימצאו אושר שוב החל מה-10 באפריל

מקסום האנרגיה של הירח החדש

לכל מזל יש את היכולת לרתום את האנרגיה של הירח החדש במזל טלה, אך הטיפים הבאים יכולים להיות לעזר רב. עבור בני מזל טלה, רצוי לשים לב לדחפים שלהם ולעקוב אחריהם בהבחנה. מזל אריה ירוויח מהתמקדות בפרויקטים יצירתיים, בעוד שמזל קשת יראה כנפיים צומחות על ידי התמקדות במטרות שנראות רחוקות.

באשר למזל דלי, התבוננות פנימית על דרכים להבדיל את היוזמות שלהם יכולה להיות מועילה. טקסים פשוטים סביב הירח החדש, כגון כתיבת כוונותיכם על נייר או מדיטציה על המטרות שלכם, יכולים להגביר את ההשפעה של תקופה זו. על ידי היערכות עם האנרגיה של הירח החדש, כולם יכולים לסלול את הדרך לצמיחה והגשמה חסרות תקדים.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.