מומחה מגלה אם לאחסן את המשקפיים הפוכים או הפוכים

בעולם המטבח, כל פרט חשוב ליצירת חלל שהוא גם פונקציונלי וגם נעים. זה עם זאת בחשבון כי גנטיקהמגזין העיון שלך לשיפוץ ועיצוב, עוסק כעת בנושא בנאלי לא פחות משהוא חיוני: המחווה של אחסון משקפיים., הפוך או הפוך, זו השאלה שמתלבטת. בעוד המטבח הוא לעתים קרובות זירה של בלגן וחיפוש אחר יעילות, בואו נגלה יחד את הדרך הטובה ביותר לאחסן את המשקפיים שלך כדי לשמור על פריט מפתח זה ללא רבב וללא אבק.

כוחה של המדיה החברתית בארגון המטבח

אה טיקטוקמכרה זהב זה לחובבי הארגון!, על ידי הקלדת #CleanTok, תידחף לעולם שבו סידור הבית הופך לאמנות. זרימת רעיונות, יצירת הפריסה של מטבח לא רק יעיל יותר, אלא גם מהנה יותר. טריקים חברתיים אלה הופכים את הרכבת המשקפיים לא רק לסדר, אלא לאפיק ליצירתיות וכושר המצאה.

המלצות להגנה על כלי הזכוכית היקרים שלכם

הדילמה הופכת קשה יותר: להגן על המשקפיים תוך שמירה עליהם בתוליים. מומחים תמימי דעים בתמיכתם ב כוסות מיםלהפיל אותם כדי להציל אותם מאבק! צד Stemwareנדרשת זהירות: אחסון בצד ימין למעלה משמר אותם., ולמגע נוסף של הגנה, למה לא להחליק מגבת תה רכה בתוכם? טריק פשוט זה מבטיח את שלמות העדשות שלך תוך הגנה עליהן מפני סכנות.

התאימו את האחסון שלכם לסגנון החיים שלכם בזכוכית

חשבו מחדש על הגישה שלכם בהתבסס על תדירות השימוש והשבריריות של כלי הזכוכית שלכם. אחד אחסון בצד ימין למעלהבנוסף למעשיות שלה, יכול להיות יתרון אסתטי מאחורי דלתות סגורות., לעומת זאת, אחסון הפוך יש להעדיף את המשקפיים הללו שמופיעים רק באופן נדיר על שולחנכם. לכן, האבק יהפוך אותם לקשת אדיבה מבלי להזמין את עצמו פנימה.

באותו נושא :  כיצד לזהות ולתקן בעיות במערכת היחסים הרומנטית שלכם

קורא יקר, הגיע הזמן לבחור בין הצד הנכון לצד השני. החלטה זו, למרות שהיא אישית, תצטרך לקחת בחשבון את הפריסה והאווירה של פינת האוכל שלכם. חשבו על ההרגלים שלכם, באיזו תדירות אתם משתמשים בהם, ותנו לעצמכם להיות מונחים על ידי האינטואיציה והעצות המבוססות שלכם כדי לעשות את הבחירה המתאימה ביותר למטבח שלכם.

 

mm
פורסם על ידי Judith

רכזת מתמחה באסטרולוגיה ובפסיכולוגיה עבור אתר אינטרנט מוכר.