מי הבוס בין 3 הגברים האלה? רק IQ של 147+ כבר יודע, האחרים עדיין מחפשים!

ברוך הבא, קורא אמיץ יקר, לעולם החידתי של מארי, העורכת המשוגעת האהובה עליך! היום, אנו יוצאים למשחק מנטלי המפריד בין חובבי פאזלים לבין סתם בני תמותה. הדקו את חגורות הבטיחות, כי "מי הבוס בין 3 הגברים האלה? רק IQ של 147+ כבר יודע, האחרים עדיין מחפשים! »

האתגר שלך אם אתה מקבל את זה: תסתכל על התמונה למטה. שלושה גברים מסתוריים עומדים מולך, כל אחד מהם מעמיד פנים שהוא "הבוס". אבל רק אחד מהם אומר את האמת. אתה יכול לנחש איזה מהם במבט חטוף? לא להיכנס לפאניקה, אין מלכודת הנה, רק משחק קטן ומהנה לדגדג את המוח שלך!

מבחן IQ

עכשיו, אחרי שגרמת למוח שלך לעבוד במלוא המהירות, בואו נראה אם הצלחתם לחשוף את ה"בוס" האמיתי. אין לחץ, כי הנה הפתרון בתמונות. המאסטר של חידותזה הבחור שמחזיק את המטריה!, כן, אין כמו להישאר יבש כדי למשול בשלווה. האחרים? הם פשוט היו שם כדי לטשטש את עקבותיהם.

אני מקווה שנהנית מהמעט הזה משחק של הרוח כמוני! אם אהבתם את המאמר ואתם רוצים עוד אתגרים וחידות מצחיקות, אל תשכחו לעקוב אחרי עמוד הפייסבוק שלנו. מי יודע מה חידות הזויות נזמין אותך אז? הישארו מעודכנים, ידידיי, ככל שההרפתקה נמשכת. וזכרו, גם אם לא מצאתם את "הבוס" מיד, לפחות הייתה לכם מנה גדושה של מחשבה ובידור. בפעם הבאה, אולי שלך IQ של 147+ ייתן לך את התשובה כהרף עין!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.