מכונת כביסה, אינסטלטור חושף את הטיפים הטובים ביותר להסרת שיער חיות מחמד

בעלי חיות מחמד מכירים את התרחיש: לאחר כיבוס הבגדים, הם עדיין מוצאים בגדים מלאים בשיער. בעיה יומיומית זו היא לא רק מעצבנת, אלא יכולה גם להשפיע על ביצועי מכונת הכביסה ואיכות הכביסה שלכם. למרבה המזל, ישנם מספר טריקים פשוטים ויעילים כדי לגרום לפולשים הפרוותיים האלה להיעלם. במאמר זה, נשתף שלושה טיפים מאומתים מקצועית לבחירה כדי להיפטר משיער חיות מחמד על הטקסטיל שלך ובמכונת הכביסה שלך.

הקסם של ספוג הכלים

אחד הטריקים המפתיעים ביותר להסרת שיער חיות מחמד ממכונת הכביסה נוגע לפריט שכבר יש לכם בבית: ספוג הכלים. לאחר הסרת המטלית, פשוט נגבו ספוג כלים מתייבש על התוף והאטם של המכונה. הזיפים נצמדים לספוג, מה שהופך את הניקוי למספק באופן מפתיע. הקפד להשתמש בספוג שאינו שוחק כדי למנוע נזק למכונה שלך.

חומץ לבן, מרכך השיער הטבעי

בנוסף לשימושים הרבים בבית, חומץ לבן גם עושה ניסים במכונת הכביסה. השתמשו בו כמרכך כביסה על ידי מזיגה של חצי למגש המיועד כדי להפחית את כמות השיער של חיות המחמד. חומץ עוזר לשחרר את השיער בעת חפיפה ומונע הצטברות מוך, תוך השארת הבגדים רכים וללא ריח.

כדורי מייבש, שותפים לא חשודים

להשלמת הניקוי, שלבו כדורי מייבש כביסה במייבש. הם ירחיקו את הזיפים מהבדים במהלך מחזור הייבוש. הפעולה המכנית שלהם לא רק מפחיתה חשמל סטטי, אשר אחראי על הדבקת שיער, אלא גם שומר על השיער בסיביו, ומאפשר לך להסיר אותו בקלות לאחר המחזור.

מניעת הצטברות שיער

לבסוף, מניעה היא חיונית. צחצחו את חיות המחמד שלכם באופן קבוע כדי להפחית את אובדן הפרווה שלהן. לפני הכנסת הבגדים למכונת הכביסה, נערו אותם כדי לשחרר עודפי שיער. ואם אפשר, השתמשו בשואב אבק מעל מטאטא רגיל כדי להגביל את פיזור השיער באוויר, ולכן גם בכביסה ובמכונה שלכם.

באותו נושא :  למה אתה לא צריך לנגב את עצמך יותר מ 3 פעמים כאשר אתה הולך לשירותים?

אם תשלבו את הטיפים האלה בשגרת הכביסה שלכם, תראו ירידה משמעותית בשיער של חיות המחמד בכביסה ובמכונת הכביסה שלכם. עם זאת, תחזוקה שוטפת של המכונה שלך חיונית כדי לשמור על הביצועים שלה ולהימנע מתיקונים יקרים. לפעמים לא צריך הרבה כדי להפוך מטלה לניצחון על שיער עקשן!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.