מרכיב זה למרוח סביב העיניים כדי להפחית את הקמטים

ככל שהשנים חולפות, העור שלנו מעיד על החוויה שלנו דרך קמטוטים חרוטים סביב עינינו, המכונים בחיבה "רגלי עורב". קמטים אלה, הנתפסים לעתים קרובות כסימן הראשון להזדקנות, מעוררים עניין בפתרונות מניעה עדינים וטבעיים. בואו נצלול ללב של שיטות פשוטות שמכבדות את העור שלנו כדי לשמור על הנעורים והזוהר סביב עינינו.

שלושה טריקים טבעיים כדי לשמור על זוויות העיניים חלקות

ה רגלי עורבאלה קמטים אופייניים בזווית העיניים, ניתן לרכך עם, טיפים טבעיים. ראשית, חלבון ביצה הוא בעל ברית של בחירה. משמש מסכה, זה מאפשר לך הידוק נקבוביות ולהילחם בעור נפול הודות לתכונותיו העפיצות. כל שעליך לעשות הוא למרוח את הלבן המוכה מתחת לעיניים ולהשאיר לפני שטיפה במים חמים.

ואז, הבלתי ייאמן שמן קוקוס היא חלק משגרת הטיפוח שלנו. תכונות הלחות וההזנה שלו עוזרות לשחזר את גמישות וגמישות של העור. עיסוי קל עם כמה טיפות של שמן קוקוס סביב העיניים לפני השינה יכול לחולל פלאים. לבסוף, שמן קיק, הידוע בתכונותיו רגנרטיביניתן להשתמש בו כדי להפחית צלקות ולקדם עור חלק ומוצק יותר. מיושם בעדינות על אזור העיניים, הוא תורם להפחתת קמטים עדינים.

אמצו אורח חיים שמיטיב עם העור שלכם

כדי להשלים טיפים אלה, אמץ אורח חיים בריא. אחד תזונה מאוזנת עשיר בנוגדי חמצון וויטמינים, בשילוב קבועפעילות גופניתמשפיע באופן חיובי על בריאות העור שלך., המאבק נגד רגלי העורב כרוך גם הידרציה נאותה. שתייה מספקת של מים בכל יום מסייעת לשמור עלגמישות העור.

לבסוף, אל תשכחו את חשיבותו של קרם הגנה. מכיוון שהעור סביב העיניים דק ורגיש במיוחד, חשוב להגביל את החשיפה לשמש ולמרוח קרם הגנה מתאים כדי למנוע נזק הקשור לקרינת UV, גורם עיקרי להופעה מוקדמת של קמטים.

באותו נושא :  7 ביטויים שיש להימנע מהם באינטליגנציה רגשית חסרת דעת

בקיצור, לשמור על הנעורים סביב העיניים

ה רגלי עורב אינם בלתי נמנעים. באמצעות יישום קבוע של חלבון ביצה, שמן קוקוס ושמן קיק, בשילוב עם אורח חיים בריא הידרציה טובה, כמו גם הגנה נאותה מפני השמש, אתה יכול למנוע ביעילות ולהפחית את סימני ההזדקנות האלה. טיפים פשוטים וטבעיים אלה יעזרו לך לשמור על מראה רענן וזוהר המשקף את החיוניות שלך.

 

mm
פורסם על ידי Judith

רכזת מתמחה באסטרולוגיה ובפסיכולוגיה עבור אתר אינטרנט מוכר.