"משהו לא בסדר עם אחד האורחים שלי": האם אתה יכול למצוא את השגיאה?

שלום לכל בלשי יום ראשון שלי! זה מריהמארח האניגמטי שלך, שמקבל את פניך היום בסלון הווירטואלי של יוצא הדופן והמסקרן., קח את המושב שלך, הקבלה מתחילה, אבל לא מקבל מוסחת מדי על ידי decorum, כי בין האורחים שלי הוא מתחזה! זה תלוי בך, ומי ייתן והאדם הקולט ביותר ינצח!

האתגר שלך אם תקבל אותו

דמיינו חדר מלא בדמויות צבעוניות. הם מפטפטים, צוחקים ולוגמים את התה שלהם, אבל אחד מהם… בואו נגיד שזה קצת לא במקום. המשימה שלכם, ולא פחות מכך, היא לבחון את התמונה שאני עומד לחלוק ולגלות מה לא בסדר. אין לכם הרבה זמן, אז שמרו על העיניים שלכם מקולפות ועל העיניים הנכונות!

בדיקה חזותית

הפתרון: האם מצאתם אותו?

הזמן חלף במהירות כמו אורח שחמק בשקט מערב משעמם. אז האם זיהיתם אותו, אותו אורח יקר שלא שיחק במשחק? אם התשובה חמקה מכם, אל תסתובבו. ההתגלות נמצאת שם, במרחק קליק אחד, בתמונה מה שישים סוף למתח הבלתי נסבל הזה.

פתרון בדיקה חזותית

מסקנה:

בין אם הסרת את המסכההפולש או שלא, אני מקווה שהתענגתם על ציד האנומליות הקטן הזה. אל תשכחו לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק שלנו כדי שלא תפספסו אף אחת מהפגישות הקטנות והמסתוריות שלנו. וזכרו, בקומדיה הגדולה של חידות, כל פרט חשוב! אז, הישארו חדים ועל המשמר, ולהתראות בנשף המסכות הבא של המוח חסר המנוחה!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.