משמעות נסתרת מאחורי הדרך שבה אתה סוגר את היד

היי אניגמטיים! זוהי מארי, המדריכה שלכם דרך הפיתולים והפיתולים של חיי היומיום, והופכת את הרגיל ליוצא דופן בהינף אצבע (או אגרוף קפוץ, ליתר דיוק). אז, היום, כובע או לא כובע לצלול לתוך תהום האישיות שלך רק על ידי התבוננות איך אתה סוגר את היד שלך? בוא נלך, תאמין לי, זה יהיה חושפני כמו משחק רמז עם הרקול פוארו ככוכב אורח.

סגרו את היד וגלו את המשמעות המדהימה שלה על האישיות שלכם

אגרוף 1 – הכוכב הזוהר:
אתם, כן אתם, השואפים לכיסא הידע האוניברסלי, יודעים שהחיפוש הבלתי פוסק שלכם אחר מידע עסיסי הופך אתכם לנוצצים כמו כדור דיסקו במסיבת דיסקו. רק תזכורת ידידותית: אפילו כוכבים נופלים יודעים שלפעמים צריך להאט כדי לא להישרף. אז השאירו קצת מקום בשמיים לכוכבים אחרים לזרוח גם.

אגרוף 2 – האניגמטי:
אה, היצור המסתורי שמעדיף לשחק מחבואים רגשיים במקום להתמכר. זכרו, גם לחידות המסובכות ביותר יש פתרון. אל תחששו לפשט את הדברים מעת לעת; החיים הם לא תמיד פרק של “שרלוק”.

אגרוף 3 – הנחישות בהתגלמותה:
המנטרה שלך? “שום דבר אינו בלתי אפשרי”. להערצה! אבל זכרו, אפילו גיבורי על צריכים לקחת RTT. הפסקה קטנה יכולה להפוך שאיפה לוהטת לזיקוקים של הישגים.

אגרוף 4 – אדון הפרטים:
פרפקציוניסט בנשמתו, אתה צד טעויות כמו בלש פרטי. אבל, היזהר, אם אתה מחפש חזק מדי את החיידק הקטן, אתה שוכח לחיות. תן קצת עומס; זה יכול לפתוח לך דלתות חדשות… או לפחות, חלון.

אז האם ההתבוננות הפנימית הידנית הקטנה הזו האירה את עיניכם? אני מקווה שנהנית לגלות היבטים אלה של עצמך כפי שנהניתי לגלות לך אותם. כפי שסוקרטס הגדול אמר כאשר עשה יוגה: “דע את עצמך”. ולפעמים זה פשוט מתחיל באגרוף קפוץ.

באותו נושא :  אם אתה רואה את הכריש במקום הראשון, התשובה למבחן האישיות הזה לא תשמח אותך

כדי לא להישאר חשק (או שמא עלי לומר באגרופכם?), עקבו אחר עמוד הפייסבוק שלנו לאתגרים נוספים שידגדגו לכם את האינטלקט וידגדגו את חוש ההומור שלכם. מי יודע, הגילוי הבא על עצמך עשוי להיות במרחק קליק אחד!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.