מתחים, מזלות אלה יהיו מסוכסכים עד סוף פברואר 2024.

האסטרולוגיה היא אמנות ומדע שריתק המונים במשך כמה מאות שנים. ה מזלות נמצאים בלב דיסציפלינה אזוטרית זו ומשמשים לעתים קרובות לתיאור אישיותם של יחידים ולחזות את עתידם. עם זאת, לא כל המזלות תמיד מסתדרים נפלא וחודש פברואר 2024 יהיה עד למתח רב בין חלקם. בואו נסתכל מקרוב על המזלות האלה תחת לחץ בתחילת השנה האסטרולוגית.

מתחי אהבה למזל טלה ועקרב

טלה ועקרבכבר ידוע כסימנים קונפליקטואליים למדי, יראו את מערכת היחסים שלהם מסתבכת עד סוף פברואר 2024., ואכן, בהתאם לכוכבים, ניגוד בלתי צפוי בין שני המזלות הללו עשוי ליצור מתחים מתמשכים. מומלץ לנפגעים להישאר מקורקעים ברגע ההווה ולהתקרב לטבע כדי להתמודד עם אתגרים אלה.

השפעת מאדים ופלוטו

בתקופה זו, עמדתו של מרץכוכב הלכת השליט של מזל טלה, המצומד לזה של פלוטוהאומנת של מזל עקרב, תיצור הקשר אסטרולוגי שאינו תורם להרמוניה בין שני המזלות הללו., מזל טלה ימצא את העקרבים חשאיים ומניפולטיביים מדי, בעוד שמזל עקרב יאשים את מזל טלה בכך שהוא אימפולסיבי ומרוכז בעצמו.

מה ההשפעה על מערכות יחסים רומנטיות?

בצד הלב, זוגות המורכבים משני המזלות הללו יצטרכו להכפיל את מאמציהם לשמור על להבת אהבתם בוערת בתקופה זו. מזל טלה ועקרב יצטרכו לקבל החלטות רבות שעלולות לסכן את האיזון והיציבות של מערכת היחסים שלהם. סבלנות ודיאלוג יהיו בעלי הברית הטובים ביותר שלהם כדי לעבור את התקופה הקשה הזו.

באותו נושא :  3 המזלות יהיו בשלב פיננסי מבטיח באמצע אפריל

תאומים וקשת: חיכוכים בתחום המקצועי

תאומים וקשת אין להתעלות על כך, שכן עד סוף פברואר 2024 הם גם יראו את הסכמתם עומדת למבחן, במיוחד בתחום המקצועי. זה יהיה חיוני עבור מזלות אוויר ואש אלה כדי לתעל את האנרגיה שלהם על מנת לשמור על שלוותם ולמנוע עימותים מיותרים.

מטרות שונות

מקור למתח בין מזל תאומים למזל קשת, המטרות המקצועיות של כל אדם יתפצלו במהלך תקופה אסטרולוגית זו. בני מזל תאומים יתמקדו בחילופין אינטלקטואליים, ואילו בני מזל קשת יתמקדו בפעולה ובהפיכת התוכניות למציאות. שני המזלות, למרות ההבדלים ביניהם, יצטרכו ללמוד לתמוך זה בזה כדי להפיק מהם את המרב.

איך נוכל לעבוד יחד?

כדי שמזל תאומים ומזל קשת יוכלו לעבוד יחד בתקופה זו של מתח אסטרולוגי, הם יצטרכו להכיר זה באיכויותיו של זה ולהפיק מהן את המרב. יחד, הם יכולים למצוא איזון בין השתקפות לפעולה. ברית זו, למרות שהייתה מעט קשה בהתחלה בגלל המתחים, עשויה בסופו של דבר להתגלות כפורייה מאוד.

סרטן וגדי: יחסים משפחתיים תחת מתח

לבסוף, כדי לסיים את הסיכום הזה של המזלות המסוכסכים עד סוף פברואר 2024, הנה סרטן וגדי. שני המזלות האסטרולוגיים הללו יעמדו גם הם למבחן במערכת היחסים שלהם בתקופה זו, במיוחד כשמדובר בקשרי משפחה.

הבדלים בערכים ובסדרי עדיפויות

ניגודי הירח בין שני המזלות הללו ינבעו בעיקר מהבדלי הערכים וסדרי העדיפויות שלהם. מזל סרטן, מזל מים הקשור לרגש ולמשפחה, יתמקד יותר במערכות יחסים וטינה, ואילו מזל גדי, מזל אדמה פרגמטי ושאפתני, יעדיף להתמקד במטרות קונקרטיות ובמימוש פרויקטים. חילוקי דעות בין שני הסימנים הללו יהיו אז בלתי נמנעים.

איך מתמודדים עם הקונפליקטים המשפחתיים האלה?

על מנת שבני מזל סרטן ומזל גדי יסתדרו בתקופה קשה זו, יהיה זה הכרחי לכבד זה את צרכיו ורצונותיו של זה ולתקשר בפתיחות. זה גם יהיה מועיל לכולם לאפשר קצת גמישות בציפיות שלהם כדי להקל על המתחים בין שני המזלות.

  • טלה ועקרבים: מתחי אהבה שהוחמרו על ידי השפעותסנט מאדים ופלוטוני.
  • תאומים וקשת: חיכוך מקצועי עקב הבדלי גישות ומטרות.
  • סרטן וגדי: יחסים משפחתיים מתוחים על ידי הבדלים בערכים ובסדרי עדיפויות.
באותו נושא :  ניהול הרגשות שלך יכול להיות מורכב, וזה נורמלי על פי האסטרולוגיה. הנה הסבר לפי סימן

בסך הכל, חודש פברואר 2024 יבשר תקופה מורכבת מבחינה אסטרולוגית עבור חלק מזוגות המזלות. כולם יצטרכו להיות סבלניים, סובלניים ותקשורתיים כדי להימנע מקונפליקטים ולשמר את מערכות היחסים האישיות והמקצועיות שלהם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.