מ 12 עד 18 בפברואר, הצלחה ומזל עבור אלה 4 מזלות

בעולם האסטרולוגיה, כל שבוע מביא איתו גל חדש של אנרגיה ומהווה מחזור להיבטים השונים המשפיעים על חיינו. בין התאריכים 12-18 בפברואר, לכמה מזלות אסטרולוגיים תהיה הזדמנות לחוות התעוררות מחודשת של הצלחה ומזל בענייניהם האישיים והמקצועיים.

ארבעת הסימנים הללו ייהנו מתקופה חיובית זו:

  • טלה
  • השור
  • מאזניים
  • גדי

מדוע דווקא ארבעת הסימנים הללו? במהלך השבוע הזה, כמה כוכבי לכת ייצרו היבטים הרמוניים המעדיפים מזלות אסטרולוגיים אלה יותר מאחרים. כך כל אחד מהסימנים הללו ינצל את הזמן המשמח הזה להצלחתו ולמזלו.

טלה: תחייה של אנרגיה ושאפתנות

בין ה-12 ל-18 בפברואר, ילידי מזל טלה יראו את האנרגיה שלהם גדלה פי עשרה הודות להשפעתו של מאדים, כוכב הלכת השליט שלהם. לא רק שהם ירגישו חזקים ונחושים יותר, אלא שהם גם יונעו על ידי שאיפה מחודשת להשיג את מטרותיהם.

האנרגיה היצירתית נמצאת בשיאה

ההיבטים ההרמוניים בין מאדים למרקורי יעוררו את האנרגיה היצירתית של מזל טלה, ויאפשרו להם למצוא פתרונות חדשניים ומקוריים לבעיות שעמדו בפניהם. יצירתיות זו יכולה לשמש הן בתחום האמנותי והן בתחום המקצועי.

פתח להזדמנויות

מרס בהיבט טוב עם יופיטר יביא איתו גם מנה גדושה של מזל לילידי מזל טלה, שיידעו לזהות ולנצל את ההזדמנויות שנקרות בדרכם. יתר על כן, סביר להניח שהם יפגשו אנשי מפתח שימלאו תפקיד חשוב בתוכניות העתידיות שלהם.

באותו נושא :  בסוף השבוע של 13 ו -14 באפריל יש כמה זמנים נהדרים עבור 4 מזלות

מזל שור: חזר ליציבות ולראייה צלולה

עבור ילידי מזל שור, השבוע הזה יעמוד בסימן ניהול טוב יותר של רגשותיהם ומוח צלול יותר לקבלת החלטות חשובות. זה יהיה בעיקר בשל ההשפעה המיטיבה של ונוס, כוכב הלכת השליט של המזל, אשר יספק להם שלווה והרמוניה פנימית.

יחסים מחוזקים ואכפתיים

ההיבט ההרמוני בין ונוס לאורנוס יעדיף גם את מערכות היחסים האישיות והרומנטיות של מזל שור. חילופי הדברים יהיו עדינים, כנים ונדיבים, וייצרו בועה שתורמת לפיתוח אהבה ופרויקטים משפחתיים.

תחושת אחריות חזקה

בני מזל שור ייהנו גם מהצמידות של שבתאי ומרקורי, שתעניק להם תחושה חזקה של אחריות וארגון. זה יאפשר להם לשים תוכניות מוצקות במקום כדי להשיג את המטרות שלהם ולהבטיח הצלחה בת קיימא.

מאזניים: ביטחון עצמי חדש ותקשורת זורמת

ילידי מזל מאזניים ייהנו מחיזוק הביטחון העצמי בתקופה משמחת זו, מה שיעזור להם להיות אסרטיביים יותר ולבטא את רצונותיהם וצרכיהם בצורה ברורה. אורנוס, כוכב הלכת המשפיע במזל, יהיה אחראי לכך חלקית בזכות ההיבטים ההרמוניים שלו עם ונוס ומרקורי.

חברויות חזקות להגברת ההצלחה

אורנוס גם יהווה היבט חיובי עם יופיטר, כוכב ההתפשטות והמזל. זה יגביר את מערכות היחסים החברתיות, הידידותיות והמקצועיות של מאזניים, ויאפשר להם לסמוך על בריתות חדשות ושותפים נאמנים שיתמכו בהם במסע שלהם להצלחה.

כוחות שכנוע חזקים יותר

הודות להשפעה המשולבת של מרקורי וונוס, התקשורת המילולית והלא מילולית של ילידי מאזניים תהיה יעילה במיוחד במהלך השבוע הזה. כוח השכנוע שלהם יגבר והם יוכלו לשכנע את הסובבים אותם בצדקת רעיונותיהם ומעשיהם.

מזל גדי: דחיפה של מוטיבציה וחזון לעתיד

בשליטת שבתאי, ילידי מזל גדי יהיו מועדפים על ידי אנרגיות השבוע הזה שידחפו אותם להתעלות על עצמם ולהאמין ביכולותיהם. היבטי שבתאי, במיוחד עם מרקורי, יגבירו את המוטיבציה שלהם ויעודדו אותם להתמיד למרות המכשולים.

באותו נושא :  התגלות יום ראשון (7 בינואר), אשר המזלות יגלו אמת נסתרת היום

פרויקטים מציאותיים ומובנים היטב

בני מזל גדי יראו את המעשיות שלהם ואת כישורי הארגון שלהם משופרים על ידי השפעת הכוכבים במהלך השבוע הזה. הם יוכלו לעצב פרויקטים שאפתניים אך מציאותיים שיהיו להם כל סיכויי הצלחה.

פתח ליםהעולם ושאר המזלות האסטרולוגיים

להשפעתו של יופיטר יכולה להיות גם השפעה חיובית על בני מזל גדי מבחינה חברתית, מקצועית ואינטלקטואלית. הם יהיו פתוחים יותר לרעיונות חדשים ויהיו מוכנים ללמוד יותר על העולם סביבם ועל הסימנים האסטרולוגיים איתם הם מתקשרים.

בסך הכל, ארבעת המזלות הללו יפיקו תועלת רבה מאנרגיות חיוביות בין ה-12 ל-18 בפברוארלעזור להם לייעל את הכישרונות הטבעיים שלהם ולמקסם את סיכויי ההצלחה שלהם., לכן חשוב להם לנצל תקופה זו כדי להשיג את מטרותיהם ולממש את מלוא הפוטנציאל שלהם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.