נמאס לכם לנקות? טיפים אלה הם בשבילך

ניקיון, המשימה היומיומית הזו שרבים חוששים ממנה, יכול להיות הרבה פחות יקר עם כמה טריקים חכמים. בין אם יש לכם רק כמה דקות להקדיש למטבח או שחדר האמבטיה נראה כמו פרויקט בלתי נגמר, מאמר זה מבטיח לשנות את הדרך בה אתם מנקים את חלל המגורים שלכם. ולמי שמעדיף להשאיר את המשימה הזו לאחרים, גלה כיצד באטמייד יכולה לבוא לעזרתך בשוויץ ובלוקסמבורג.

טיפים לניקוי מהיר במטבח

האם ידעתם שמרכיבים פשוטים יכולים לשנות את חוויית ניקוי המטבח שלכם? קח את כיריים שפשוף פשוט עם: לימון יכול לגרום להם לזרוח מבלי לשרוט אותם. עבור הפנים של תנורה סודה לשתייה הוא בעל בריתך; עיסה סמיכה שמורחים על משטחים מלוכלכים ומשאירים לכמה שעות תהפוך את הניקוי להרבה יותר קל.

בל נשכח את מיקרוגל קערה של:מים עם כמה פרוסות של לימון חימום במשך חמש דקות יעזור לכם לנגב בקלות את הלכלוך הטחון. תהליכים טבעיים אלה לא רק דורשים פחות מאמץ, אלא הם גם הרבה יותר ידידותיים לסביבה מאשר דטרגנטים כימיים.

טכניקות לפישוט ניקוי חדר האמבטיה

חדר האמבטיה לא חייב להיות כאב ראש. כדי להיפטר טרטר סרבן על ראש מקלחתתנו לו לספוג, חומץ לבן לקבלת אפקט מבריק ללא חיכוך אינטנסיבי. הטריק הפשוט הזה יכול להפחית משמעותית את הזמן המושקע בקרצוף והליטוש של חדר השירותים שלכם.

כלל הדקה לפנים נקי בכל עת

פילוסופיית ניקוי אחת שבאמת יכולה להקל על העומס שלכם היא כלל הדקה. אם ניתן להשלים משימה תוך דקה או פחות, בצע אותה מיד. זה יכול לכלול לשים נעליים, לנגב דלפק, או לקפל שמיכה. הרגל זה לא רק עוזר למנוע הצטברות עומס, אלא גם הופך את הניקיון הכללי לפחות מייאש.

באותו נושא :  5 חלקי הגוף שאתם שוכחים לכבס על פי מומחה

חלופת בת הים למי שמעדיף להימנע מעבודות הבית

אם ניקיון הוא עדיין עינוי עבורכם, ייתכן שהגיע הזמן לשקול בתולת יםפלטפורמה להזמנת שירותי ניקיון הבית., בין אם אתם נמצאים בשוויץ או בלוקסמבורג, Batmaid יכולה לספק לכם את העזרה המקצועית שאתם צריכים כדי לשמור על הבית שלכם מצוחצח מבלי לנקוף אצבע.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.